DOFINANSOWANIE Z URZĘDU PRACY
NA OTWARCIE GABINETU FIZJOTERAPII

W cenie sprzętu przygotujemy Ci wniosek
o dotację z Urzędu Pracy

POZWÓL NAM SOBIE POMÓC W KILKU KROKACH:

KROK 1

Wybierz sprzęt który potrzebujesz (skontaktuj się naszym doradcą ds. sprzętu)

Nasz doradca pomoże Ci wybrać dla Ciebie odpowiednie sprzęt. Jeśli myślisz w przyszłości o kontrakcie z NFZ, warto już na starcie gabinetu zadbać o kilka rzeczy, które będą kluczowe w przyszłości.
tel.: +48 792 851 660 | jmanko@x-reh.pl

KROK 2

Skontaktuj się naszym działem dofinansowań

Jako jedyni na rynku kompleksowo zajmujemy się nie tylko sprzedażą sprzętu lecz również obsługą działalności rehabilitacyjnej. Masz jakieś pytania odnośnie działalności i obowiązków jakie będziesz musiał spełnić? Nasz dział prawny Ci na nie odpowie.
tel.: +48 606 442 805 | dofinansowania@x-reh.pl

KROK 3

Zleć nam przygotowanie lub sprawdzenie wniosku

Napisałeś wniosek o dotację? Sprawdzimy go. Nie napisałeś wniosku? Napiszemy go dla Ciebie. Nasz dział prawny zajmie się tym.

KROK 4

Otwórz gabinet – spełnij wszystkie wymogi

Po otrzymaniu decyzji o dofinansowaniu zostaje Ci podpisanie umowy, otworzenie gabinetu oraz dokonanie zgłoszeń. Na pewno pojawi się też wiele pytań związanych z samym sprzętem i prowadzeniem działalności. Nie bój się kontaktu z nami – chętnie ze wszystkim Ci pomożemy.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą ofertą. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące dofinansowania zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie doradzą przy wyborze sprzętu i wyposażeniahabilitacyjnych i pomogą uzyskać dofinansowanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 
 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl