FOTELE MEDYCZNE
w ofercie sklepu X-REHRodzaje foteli medycznych

Fotele medyczne to kategoria produktów obejmująca rodzaje foteli o różnym zastosowaniu. Sklep internetowy X-REH oferuje elektrycznie lub hydraulicznie regulowane fotele ginekologiczne, fotele zabiegowe, stanowiska i fotele do pobierania krwi i iniekcji oraz zaawansowane fotele do dializ.

Fotele ginekologiczne

Badania i zabiegi ginekologiczne wymagają dobrego komfortu pacjentki oraz dogodnej pozycji dla lekarza. Fotele medyczne w sklepie internetowym X-REH dla ginekologii dysponują różnymi możliwościami i regulacjami. Dostępne są wersje z regulacją elektryczną, hydrauliczną lub manualną. Tego typu fotele medyczne posiadają wiele opcji dodatkowych oraz bogate wyposażenie.

Fotele zabiegowe

Najbardziej uniwersalne fotele medyczne dostępne są w sklepie internetowym X-REH w różnych odmianach. Ich wszechstronne zastosowanie pozwala na wykonanie zabiegów w pozycji siedzącej lub leżącej. Modele z podzieloną sekcją nóg ułatwią zabiegi kończyn dolnych. Duży wybór różnych konfiguracji pozwala na jak najlepszy wybór.

Fotele do pobierania krwi i dializ

Wygodne stanowiska i fotele do pobierania krwi i iniekcji z szerokimi podłokietnikami i różnymi wariantami regulacji. W ofercie sklepu internetowego znajdują się podstawowe krzesła bez regulacji jak również fotele zabiegowe z regulowanym oparciem i elektryczną zmianą wysokości.

Zapraszamy do zapoznania się szerzej z naszego sklepu internetowego.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl