Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wyposażenie do stołów rehabilitacyjnychGłówną funkcją elementów wyposażenia dodatkowego do stołów rehabilitacyjnych jest usprawnienie pracy fizjoterapeuty, ale też nierzadko podniesienie wygody pacjenta. W X-REH znajdą Państwo różne produkty, które będą pasować do stołów składanych marki ECOPOSTURAL.

Podkłady medyczne

Podkłady medyczne od MedixPro zapakowane są w formie rolki i dostępne są w dwóch wersjach: bibułowych lub bibułowo-foliowych. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybrać określony rozmiar – 50 × 50 cm, 60 × 50 cm, 70 × 50 cm, 50 × 160 cm lub 70 × 160 cm. To nieprzemakalne jednorazowe podkłady, które można położyć na stole i zapewnić higieniczne warunki podczas zabiegu.

Wieszaki na ręczniki papierowe

Wieszak na ręczniki papierowe znacząco usprawnia pracę fizjoterapeuty. Dzięki wieszakowi ręcznik papierowy jest zawsze pod ręką, nie trzeba tracić na szukanie go, czy martwienie się o to, że się przypadkowo rozwinie i pobrudzi.

Torby i wózki do transportu

Torba do transportu na kółkach czy też wózek do transportu umożliwiają bezpieczne i wygodne przeniesienie stołu składanego. Oba produkty są przydatne ze względu na to, że stoły bywają dość ciężkie, a przy pomocy kółek można szybko i łatwo przetransportować stół w pożądane miejsce. Torbę i wózek wykonano tak, że stoły będą dobrze zabezpieczone.

Akcesoria służące wygodzie pacjenta

Elementem, który na pewno docenią pacjenci, jest regulowany podgłówek. Można go regulować w dwóch płaszczyznach, dzięki czemu łatwiej dostosować ustawienie do głowy pacjenta. Jest wygodny i nie obciera ani nie uciska twarzy pacjenta, co często bywa problemem. Kolejną częścią, która zwiększy wygodę pacjentów, są podłokietniki. Również fizjoterapeucie, dzięki podłokietnikom, łatwiej manewrować ciałem pacjenta. Podobną funkcję spełnia półka przednia, którą można regulować wedle potrzeb. Półka przedłużająca sprawdzi się podczas wizyt szczególnie wysokich pacjentów.

Dzięki przedstawionym elementom wyposażenia stoły rehabilitacyjne marki ECOPOSTURAL, które są dostępne w X-REH, są niezwykle funkcjonalne. Wszystkie te produkty sprawiają, że przeprowadzającemu zabieg łatwiej jest wykonywać poszczególne czynności, a pacjent czuje się bardziej komfortowo. Zachęcamy do polepszenia jakości swoich usług, decydując się na zakup któregoś z tych elementów.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium