Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówienia jest to czas, który upłynie od przyjęcia przez nas zamówienia, poprzez czas przygotowania przesyłki i oczekiwania na wysłanie towaru. Zależy od dostępności wybranego produktu i podany jest pod każdym z towarów. Można sprawdzić także czas oczekiwania na produkt będąc już w koszyku. Prosimy zwracać uwagę na podawane przez nas terminy, tym bardziej, jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie.

Jak liczymy termin realizacji ?

Szacunkowy termin realizacji zamówienia rozpoczyna się od następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty zaliczki lub całości wartości zamówienia. Szacunkowe terminy realizacji podane są w dniach roboczych. Nasza firma jak również nasi dostawcy pracują od poniedziałku do piątku.Nie dostarczamy przesyłek w weekendy, święta i dni wolne od pracy. Wskazane terminy dostawy mogą ulec przedłużeniu w zależności od dostępności towaru oraz półproduktów na magazynie i w produkcji.  

Czy możliwa jest szybsza wysyłka ?

Tak. Jeśli zamówiony produkt jest dostępny na magazynie to przeciętny czas realizacji wynosi 48 godzin. Zamówienia, złożone i potwierdzone do godziny 9.00 przed południem (w dni robocze), wraz z potwierdzoną płatnością zostaną zrealizowane i wysłane jeszcze tego samego dnia. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia zadzwoń do nas, telefonicznie potwierdzimy możliwie jak najszybszą dostawę.

Czym jest oferta niestandardowa?

Oferta niestandardowa w naszym sklepie X-REH to nic innego jak opcje dodatkowe lub warianty, które określane są jako nietypowe dla danego produktu. W szczególności, można je znaleźć w przypadku łóżek rehabilitacyjnych. Niemniej jednak, nie wszystkie łóżka podlegają tym ograniczeniom, więc nie ma powodu do niepokoju. Przykładowe opcje obejmują kolory niestandardowe lub dodatek typu "przedłużka do leża", są to dodatki, które mają znaczący wpływ na etap produkcyjny. 

Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie

W przypadku zakupu produktów wykonywanych na zamówienie należy określić i wybrać wszystkie warianty dostępne na stronie produktu. Na przykładzie stołu rehabilitacyjnego są to np. kolory, szerokość i inne warianty jak system jezdny czy rodzaj regulacji. Ze względu na dużą liczbę opcji produkty każdorazowo wykonywane są na indywidualne zamówienie.

Do produktów wykonywanych na zamówienie należą m.in.: wszystkie produkty tapicerowane, stoły do masażu, stoły rehabilitacyjne, łóżka rehabilitacyjne w kolorach niestandardowych, wanny i wirówki do hydromasażu.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium