Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówienia jest to czas, który upłynie od przyjęcia przez nas zamówienia, poprzez czas przygotowania przesyłki i oczekiwania na wysłanie towaru. Zależy od dostępności wybranego produktu i podany jest pod każdym z towarów. Można sprawdzić także czas oczekiwania na produkt będąc już w koszyku. Prosimy zwracać uwagę na podawane przez nas terminy, tym bardziej, jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie.

Jak liczymy termin realizacji ?

Szacunkowy termin realizacji zamówienia rozpoczyna się od następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty zaliczki lub całości wartości zamówienia. Szacunkowe terminy realizacji podane są w dniach roboczych. Nasza firma jak również nasi dostawcy pracują od poniedziałku do piątku.Nie dostarczamy przesyłek w weekendy, święta i dni wolne od pracy. Wskazane terminy dostawy mogą ulec przedłużeniu w zależności od dostępności towaru oraz półproduktów na magazynie i w produkcji.  

Czy możliwa jest szybsza wysyłka ?

Tak. Jeśli zamówiony produkt jest dostępny na magazynie to przeciętny czas realizacji wynosi 48 godzin. Zamówienia, złożone i potwierdzone do godziny 9.00 przed południem (w dni robocze), wraz z potwierdzoną płatnością zostaną zrealizowane i wysłane jeszcze tego samego dnia. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia zadzwoń do nas, telefonicznie potwierdzimy możliwie jak najszybszą dostawę.

Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie

W przypadku zakupu produktów wykonywanych na zamówienie należy określić i wybrać wszystkie warianty dostępne na stronie produktu. Na przykładzie stołu rehabilitacyjnego są to np. kolory, szerokość i inne warianty jak system jezdny czy rodzaj regulacji. Ze względu na dużą liczbę opcji produkty każdorazowo wykonywane są na indywidualne zamówienie.

Do produktów wykonywanych na zamówienie należą m.in.: wszystkie produkty tapicerowane, stoły do masażu, stoły rehabilitacyjne, łóżka rehabilitacyjne w kolorach niestandardowych, wanny i wirówki do hydromasażu.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium