Dofinansowanie dla firm i instytucji

Dofinansowanie z środków PFRON na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz osób prawnych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej. Warunkiem koniecznym jest prowadzenie działalności związanej z rehabilitacją osób niepełnosprawnych przez okres co najmniej dwóch lat przed dniem złożenia wniosku. Skorzystaj z naszej pomocy na każdym etapie. 

Dofinansowanie PFRON dla firm i instytucji na zakup sprzętu rehabilitacyjnego

 • Image

  Działalność fizjoterapeutyczna

 • Rodzaje placówek

  Gabinety fizjoterapii stacjonarne i mobilne - Przychodnie rehabilitacyjne - Centra rehabilitacji - Szpitale i oddziały rehabilitacyjne -  Zakłady opieki zdrowotnej - Sanatoria - Uzdrowiska

 • Image

  Domy seniora

 • Rodzaje placówek

  Prywatne domy seniora - Placówki zapewniające całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku - Domy pomocy społecznej - Zakłady opieki leczniczej - Hospicja

 • Poznaj szczegóły i sprawdź czy spełniasz główne kryteria

 • Dofinansowanie jest przeznaczone dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz osób prawnych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej.


  Warunkiem koniecznym jest prowadzenie działalności związanej z rehabilitacją osób niepełnosprawnych przez okres co najmniej dwóch lat przed dniem złożenia wniosku.


  Dofinansowanie wynosi do 80% wartości zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, nie więcej niż do wysokości pięciokrotności średniego miesięcznego wynagrodzenia (tj. do kwoty 35 028,80 PLN przy zakupie sprzętu do 43 786,00 PLN).


  Wniosek należy złożyć do 30 listopada 2023 r. Dofinansowania będą przyznawane w 2024 r. (umowy będą podpisywane w kwietniu, maju, czerwcu 2024 r.). Wniosek składa się na rok do przodu.


Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium