LEASING

LEASING OD 500 zł ! NA ZAKUP SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA

Prowadzisz firmę? Weź leasing! Skorzystaj z oferty sprawdzonego leasingu bez ograniczeń z minimum formalności! Załatwisz wszelkie formalności leasingowe całkowicie ON LINE, nie wychodząc z biura o dogodnej dla Ciebie porze 24h / 7 / 365 w 15 minut ! Skorzystaj z oferty idealnie dopasowanej do firm - bez wypełniania i przesyłania żadnych wniosków, dokumentów i straty czasu. Decyzję kredytową poznasz w ciągu 2 minut a gdy zaakceptujesz umowę błyskawicznie zapłacimy za Twoje zakupy. Sprawdź ofertę, bez żadnych dodatkowych kosztów!


KROK 1

Wybierz produkty i poznaj kalkulację leasingową

Odwiedź stronę LeaseLink, dodaj interesujące Cię produkty do listy, wybierz ich kategorie i ceny. Uzupełnij wymagane dane. W dalszym kroku poznasz ofertę leasingową.

KROK 2

Dostosuj parametry oferty

Wybierz dostępne parametry oferty jak okres finansowania, procentowy udział opłaty wstępnej oraz rodzaj umowy. Na podstawie wybranych parametrów kalkulator przeliczy Twoją ofertę. Oferta będzie zawierała miesięczną ratę leasingu, opłatę wstępną oraz wartość wykupu.

KROK 3

Poznaj decyzję i podpisz umowę finansowania

Uzupełnij wymagane dane w formularzu i wyślij przelewy weryfikacyjny w wysokości 1 PLN. Po wykonaniu przelewu otrzymasz decyzję oraz informację o sposobie podpisania umowy. W związku z polski regulacjami prawnymi w zależności od rodzaju produkt różni się sposób zawarcia umowy i tak:

  • w przypadku leasingu operacyjnego po zapłaceniu opłaty wstępnej, wysyłamy kuriera z umową, który dociera na następny dzień roboczy do Ciebie. Po podpisaniu dokumentów od razu w tym samym dniu nastąpi płatność do dostawcy. Nie czekamy na zwrot dokumentów!
  • w przypadku umowy pożyczki leasingowej dokonanie opłaty wstępnej jest równoznaczne z zawarciem umowy oraz naszą płatnością do dostawcy za zakupy - odbywa się natychmiast.

KROK 4

Odbierz zamówione produkty

Po podpisaniu umowy leasingowej i dokonaniu opłaty wstępnej, czekasz tylko na dostawę sprzętu. Płatności rat leasingowych dokonujesz elektronicznie lub zlecasz stałą dyspozycję. Wysyłka sprzętu jest zależna od wskazanych terminów oraz dostępności produktów.


Masz pytania ? Skontaktuj się z LeaseLink

Tel: (22) 69 00 666 | link@leaselink.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium