LG EVACU Plus EL ewakuacyjny schodołaz gąsienicowy z krzesełkiem LG EVACU Plus EL ewakuacyjny schodołaz gąsienicowy z krzesełkiem
Producent: Antano Group
Cena brutto: 13 000,00 zł 14 256,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Schodołaz gąsienicowy LG 2004 Schodołaz gąsienicowy LG 2004
Producent: Antano Group
Cena brutto: 14 990,00 zł 15 600,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Schodołaz gąsienicowy LG 2004 (wersja basic) Schodołaz gąsienicowy LG 2004 (wersja basic)
Producent: Antano Group
Cena brutto: 11 990,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Schodołaz kroczący dla lotnisk AAT C/MAX AVIATION Schodołaz kroczący dla lotnisk AAT C/MAX AVIATION
Producent: AAT
Cena brutto: 28 000,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Schodołaz kroczący dla lotnisk AAT S/MAX AVIATION Schodołaz kroczący dla lotnisk AAT S/MAX AVIATION
Producent: AAT
Cena brutto: 39 000,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Schodołaz kroczący z indywidualnym mocowaniem AAT S/MAX Schodołaz kroczący z indywidualnym mocowaniem AAT S/MAX
Producent: AAT
Cena brutto: 23 650,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Schodołaz kroczący z krzesełkiem AAT C/MAX Schodołaz kroczący z krzesełkiem AAT C/MAX
Producent: AAT
Cena brutto: 21 300,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Schodołaz kroczący z krzesełkiem LG 2020 Schodołaz kroczący z krzesełkiem LG 2020
Producent: Antano Group
Cena brutto: 14 990,00 zł 15 600,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Schodołaz kroczący z płozami SDM7 AAT S/MAX Schodołaz kroczący z płozami SDM7 AAT S/MAX
Producent: AAT
Cena brutto: 27 650,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej

SchodołazyWśród szerokiej oferty w naszym sklepie można znaleźć sprzęt kluczowy i często niezbędny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Są nim schodołazy, które umożliwiają niepełnosprawnym pokonywanie schodów, zarówno tych na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. W odpowiedzi na wszelkie oczekiwania Klientów dostępny mamy asortyment, dostosowany do wszelkich zadań.

Zastosowanie schodołazów

Każdy z modeli schodołazów dla osób niepełnosprawnych dostępnych w naszej ofercie posiada indywidualne cechy, będące udogodnieniami dla różnych sytuacji, przed którymi stoją opiekunowie oraz obsługa lotniska. Szeroka oferta przedstawia różnorodność w zastosowaniu schodołazów. Każdy z modeli został zaprojektowany z materiałów najwyższej jakości, mając na celu zarówno bezpieczeństwo jak i komfortowe użytkowanie sprzętu. Producenci, mając na uwadze również potrzeby obsługujących sprzęt, dostosowali technologię tak, aby dostarczyć produkty, niewymagające większego użycia siły. Wsparciem dla użytkowników są również koła podporowe, dzięki którym zyskuje się stabilność. Każdy model schodołazu z naszej oferty to gwarancja spokoju podczas korzystania.

Schodołazy kroczące

Podczas codziennych podróży, poruszając się pomiędzy budynkami, które niekiedy nie są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością, warto zaopatrzyć się w schodołaz kroczący. W ofercie posiadamy modele, które doskonale odnajdą się w różnych warunkach – przy schodach stromych jak i krętych. Również schodki o różnym stopniu nachylenia nie będą stanowić dodatkowego utrudnienia, podczas użytkowania. Odpowiednie dopasowanie pozwala na korzystanie przy wielu rodzajach wózków inwalidzkich. Wszystko po to, aby zwiększyć możliwości ruchowe użytkownikom, a co za tym idzie polepszyć jakości ich życia. Schodołazy kroczące z naszej oferty sprostają wszelkim zadaniom oraz zagwarantują pełne bezpieczeństwo podczas transportu.

Przeczytaj nasz wpis: /jak-pokonac-schody-na-wozku-inwalidzkim

Posiadamy także modele, które dzięki swojej specjalnej konstrukcji, zostały dostosowane do potrzeb lotnisk oraz wąskiego ułożenia siedzeń lotniczych. Ich specjalny mechanizm pozwala na swobodne manewrowanie oraz obsługę schodołaza.

Schodołazy gąsienicowe

Schodołazy są niezbędnym sprzętem, w które musi się zaopatrzyć każdy właściciel budynku z windą. Jest to wymóg, zapewniający bezpieczeństwo wszystkim przebywającym wewnątrz. Niekiedy występują sytuacje, kiedy windy są wyłączane np. podczas zagrożenia pożarem. Na czas ewakuacji konieczny jest sprzęt, którego obsługa ułatwi szybkie i sprawne przetransportowanie niepełnosprawnego. Sprawdzą się wtedy schodołazy gąsienicowe, dostosowujące się do wąskich klatek schodów oraz schodków o różnym stopniu nachylenia.

Ten model schodołazów został zaprojektowany z myślą o szerokim zastosowaniu. Sprawdzą się także podczas codziennego transportu, kiedy to zależy nam na udogodnieniach technicznych. Stanowią one wyróżnik wśród tego typu sprzętu. W ofercie posiadamy model, który jest wyposażony w laserowy wskaźnik przeciwwagi. Wskazuje on, kiedy należy przechylić schodołaz podczas pokonywania schodów w dół. Dostosowuje się także do wszelkiego rodzaju wózków inwalidzkich. Konstrukcja jest stabilna oraz gwarantuje pełnię bezpieczeństwa.

Dofinansowanie z PFRON

Osobom niepełnosprawnym na zakup schodołazu przysługuje dofinansowanie z PFRON do wysokości 95% wartości. W ramach naszej działalności pomagamy uzyskać dofinansowanie, sporządzamy indywidualne wnioski i pomagamy na każdym etapie postępowania.

Przeczytaj nasz wpis: /schodolaz-dla-osoby-niepelnosprawnej-jak-otrzymac-dofinansowanie.html

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl