Formy płatności

 

Dogodne formy płatności dostępne dla naszych Klientów!

Dbamy o komfort zakupów. Udostępniamy naszym Klientom wiele różnych form płatności. Zachęcamy do korzystania z bankowości internetowej - szybka płatność gwarantuje szybszą realizację zamówienia. 

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymają Państwo mailem dokument Proforma z numerem rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę.

Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu realizacji zamówienia i wysyłki.

Płatności ON-LINE

Gwarantują szybkie księgowanie płatności i szybszą realizację zamówienia. Sklep X-REH korzysta z serwisu Przelewy 24, który gwarantuje szybką i bezpieczną wpłatę na złożone zamówienie.

Leasing operacyjny i finansowy - zobacz więcej...

Posiadamy kompleksową ofertę rozwiązań związanych z finansowaniem zakupu urządzeń medycznych i wyposażenia. Uczestniczymy w organizacji finansowania dla powstających inwestycji oraz w ramach zakupu poszczególnych urządzeń.

  • uproszczona procedura leasingu dla fizjoterapeutów i lekarzy do kwoty 300 tys.
  • szybka decyzja o przyznaniu leasingu
  • brak kosztów związanych z opłatą manipulacyjną

Uproszczona procedura pozwala na udzielenie finansowania tylko na podstawie dokumentów rejestrowych związanych z działalnością leczniczą oraz dodatkowych informacji bez okazywania zaświadczeń z ZUS i Urzędu Skarbowego.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl