O firmie

Właścicielem marki X-REH.pl jest Rodion Sp. z o.o. Produkty w ofercie X-REH to sprzęt rehabilitacyjny i specjalistyczne wyposażenie medyczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży medycznej oraz wiedzę, którą chętnie się dzielimy. Na co dzień pomagamy wybrać sprzęt do rehabilitacji, sprzęt medyczny oraz niezbędne wyposażenie gabinetów i szpitali. Rozwiewamy obawy, podchodzimy z empatią a każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Działamy na terenie całego kraju a mieścimy się w sercu Krakowa (ul. Kościuszki 53).

Ekspozycja - stoły i łóżka rehabilitacyjne

Wybierając lokalizację kierowaliśmy się wygodą i dogodnym dojazdem. Ulica Kościuszki to centrum Krakowa, lecz łatwo nas znaleźć i do nas dojechać. Niedaleko znajdują się dwa przystanki tramwajowe (Salwator i Komorowskiego - znajdujemy się dokładnie pomiędzy nimi). Jeśli zamierzają Państwo przyjechać samochodem mamy do dyspozycji wewnętrzny parking 🅿 (budynek May Apartments), szlaban na parkingu otwiera się automatycznie. Budynek nie posiada barier architektonicznych, dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych ♿. Znajdują się w nim podjazdy dla niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich oraz winda. Zobaczenie i przetestowanie sprzętu przed zakupem pozwala dokonać najlepszego wyboru💡.

ekspozycja łóżka rehabilitacyjne

Dofinansowania – kompleksowa pomoc

Wiemy jak ważne są pieniądze 💰 Jako jedyni na rynku kompleksowo zajmujemy się dofinansowaniami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę 👨‍🎓 W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, uruchomiliśmy własny dział dofinansowań. Wiele osób z naszą pomocą skutecznie uzyskało dofinansowanie na likwidację barier technicznych, architektonicznych oraz sprzęt rehabilitacyjny.

Pomoc polega głównie na likwidacji barier biurokratycznych. Doskonale znamy obowiązujące przepisy i procedury § dlatego nie straszne nam są urzędy.

Dofinansowania z PFRON - x-reh.pl

Szeroki asortyment - sprawdzeni producenci

Dobrze wiemy jak ważna jest jakość w przypadku produktów medycznych i wyposażenia. Nasza firma współpracuje ze sprawdzonymi producentami sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Oferowane produkty to sprawdzona jakość poparta doświadczeniem. Wszystkie wyroby medyczne w ofercie X-REH posiadają ważne certyfikaty, deklaracje zgodności oraz objęte są gwarancją. Zapewniamy serwis produktów i opiekę posprzedażową.

 
 

Centrum Zdrowia Dziecka – wspieramy zakupami

Warto pomagać - dokonując zakupów w sklepie x-reh.pl mogą Państwo wybrać formę płatności z zobowiązaniem nas do przekazania 2% wartości zakupów na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka. Cena zostaje taka sama, nie pobieramy za to jakichkolwiek opłat, a środki przekazujemy transparentnie. Każda kwota stanowi bezcenne wsparcie. Wybór w zakresie dokonania przez nas darowizny należy w całości do Państwa.

Wsparcie dla Centrum Zdrowia Dziecka

FizjoINFO - dzielimy się wiedzą

FizjoINFO to wiedza, którą chętnie się dzielimy. Jako jedyni na rynku kompleksowo zajmujemy się nie tylko sprzedażą sprzętu lecz również obsługą działalności rehabilitacyjnej, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą. FizjoINFO to fachowa wiedza na tematy związane z rehabilitacją, fizjoterapią, dofinansowaniami oraz wymogami prawnymi. Dzięki naszym klientom poruszamy nowe tematy, odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Artykuły tematyczne przygotowywane są przez specjalistów i ukazują się cyklicznie kilka razy w miesiącu.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na interesujący Cię temat napisz do nas - chętnie zbadamy Twoją sprawę i udostępnimy wiedzę wszystkim czytelnikom!

FizjoINFO

Odwiedź nas

BIURO HANDLOWE


tel.: +48 12 311 07 36
e-mali.: biuro@x-reh.pl
ul. Kościuszki 53 lok. 24
30-114 Kraków
Pon. - Pt. 9:00 - 16:00

DANE FIRMY - SIEDZIBA


Rodion sp. z o.o.
ul. Kościuszki 53 lok. 24
30-114 Kraków
NIP: 6492303671 KRS: 0000589254
REGON: 363102618

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium