O FIRMIE

Odwiedź nas w Krakowie !

Właścicielem marki X-REH.pl jest Rodion Sp. z o.o. z/s w Myszkowie. Jesteśmy podmiotem świadczącym kompleksowe usługi branży medycznej. Marka X-REH powstała w celu zapewnienia potrzeb obszaru rehabilitacji i fizjoterapii oraz osób niepełnosprawnych. Nasza firma dostarcza profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny tylko sprawdzonych producentów. W ofercie posiadamy sprawdzony sprzęt kilkunastu producentów. Między innymi oferujemy: łóżka rehabilitacyjne, stoły rehabilitacyjne, aparaty do fizykoterapii, bieżnie rehabilitacyjne, sprzęt do kinezyterapii i rehabilitacji dzieci.

✔ Dofinansowania - kompleksowa pomoc!

Jako jedyni na rynku kompleksowo zajmujemy się dofinansowaniami. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, uruchomiliśmy własny dział dofinansowań. Wielu klientów z naszą pomocą skutecznie uzyskało dofinansowanie na pokonanie barier technicznych, architektonicznych oraz sprzęt rehabilitacyjny. Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowań na rozpoczęcie działalności gospodarczej z urzędu pracy oraz środków unijnych . Masz jakieś pytania odnośnie działalności i obowiązków jakie będziesz musiał spełnić? Nasz dział prawny Ci na nie odpowie.

✔ Centrum Zdrowia Dziecka – wspieramy zakupami!

Warto pomagać - dokonując zakupów w sklepie x-reh.pl mogą Państwo wybrać formę płatności z zobowiązaniem nas do przekazania 2% wartości zakupów na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka. Cena zostaje taka sama, nie pobieramy za to jakichkolwiek opłat. Każda kwota stanowi bezcenne wsparcie. Wybór w zakresie dokonania przez nas darowizny należy w całości do Państwa.

✔ Szeroki asortyment - wybrani producenci!

Dobrze wiemy jak ważna jest jakość w przypadku produktów medycznych i wyposażenia. Nasza firma współpracuje ze sprawdzonymi producentami sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Oferowane produkty to sprawdzona jakość poparta doświadczeniem. Wszystkie wyroby medyczne w ofercie X-REH posiadają ważne certyfikaty, deklaracje zgodności oraz objęte są gwarancją. Zapewniamy serwis produktów i opiekę posprzedażową.

✔ FizjoINFO - dzielimy się wiedzą!

Jako jedyni na rynku kompleksowo zajmujemy się nie tylko sprzedażą sprzętu lecz również obsługą działalności rehabilitacyjnej, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą. FizjoINFO to fachowa wiedza na tematy związane z rehabilitacją, fizjoterapią, dofinansowaniami oraz wymogami prawnymi. Dzięki naszym klientom poruszamy nowe tematy. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na interesujący Cię temat napisz do nas - chętnie zbadamy Twoją sprawę!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą ofertą. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 
 
DANE FIRMY
 
Rodion Spółka z o.o.,
ul. Słowackiego 12,
42-300 Myszków
REGON: 363102618, NIP: 6492303671,
KRS: 0000589254 Sąd Rejonowy w Częstochowie
XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Konto bankowe:
61 1140 2004 0000 3102 7596 0530
mBank S.A.
 
Uwaga! Prosimy o dokonywanie przelewów za zamówiony towar dopiero po złożeniu zamówienia i otrzymaniu dokumentu do wpłaty.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl