O firmie

Właścicielem marki X-REH.pl jest Rodion Sp. z o.o. Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży medycznej, dlatego chętnie dzielimy się zdobytą przez lata wiedzą. Na co dzień pomagamy wybrać sprzęt do rehabilitacji, sprzęt do opieki, sprzęt medyczny oraz niezbędne wyposażenie gabinetów i szpitali. Do każdego zapytania podchodzimy w sposób indywidualny z empatią, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości i obawy.

Znajdziesz u nas:

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt do opieki

Wyposażenie medyczne

Co wyróżnia naszą firmę?

Jakość i Bezpieczeństwo

Postawiliśmy na oferowanie naszym Klientom wyłącznie produktów najwyższych standardów. Współpracujemy z renomowanymi producentami z Polski, Hiszpani, Francji oraz Wielkiej Brytanii. Dostępne produkty to sprawdzona jakość poparta doświadczeniem. Wszystkie wyroby medyczne w ofercie X-REH posiadają ważne certyfikaty, deklaracje zgodności oraz objęte są rękojmią lub gwarancją producenta. Zapewniamy serwis produktów i opiekę posprzedażową.

Wykwalifikowani Specjaliści

Nasi Specjaliści posiadają odpowiednie wykształcenie oraz umiejętności. Stawiamy Klienta na pierwszym miejscu podchodząc do każdego zagadnienia w sposób indywidualny, a wszelkie sprawy załatwiamy szybko, skutecznie rozwiązując wszystkie wątpliwości. Służymy pomocą i radą w każdej sytuacji, skupiając się na zaufaniu, profesjonalizmie i osiągnięciu wysokiego poziomu satysfakcji naszych Klientów.

Profesjonalny Dział Dofinansowań

Jako jedyni na rynku kompleksowo zajmujemy się dofinansowaniami z PFRON. W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, uruchomiliśmy własny dział dofinansowań, który pomógł wielu osobom skutecznie uzyskać wsparcie finansowe na likwidację barier technicznych, architektonicznych oraz sprzęt rehabilitacyjny. Nasze wieloletnie doświadczenie, oraz znajomość aktualnych przepisów i procedur, pomaga przejść przez każdy etap ubiegania się o dofinansowanie.

Wspieramy Zakupami- Centrum Zdrowia Dziecka

Warto pomagać - dokonując zakupów w sklepie x-reh.pl mogą Państwo wybrać formę płatności z zobowiązaniem nas do przekazania 2% wartości zakupów na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka. Cena zostaje taka sama, nie pobieramy za to jakichkolwiek opłat, a środki przekazujemy transparentnie. Każda kwota stanowi bezcenne wsparcie. Wybór w zakresie dokonania przez nas darowizny należy w całości do Państwa.

Współpracujemy z najlepszymi

Apollo Healthcare Technologies Limited
HACARE Medical Interior

Gdzie się mieścimy?

Mieścimy się w samym sercu Krakowa, łatwo nas odnaleźć i do nas dojechać każdym środkiem komunikacji. Niedaleko zlokalizowane są dwa przystanki tramwajowe (Salwator i Komorowskiego - jesteśmy dokładnie pomiędzy nimi). Dodatkowo mamy do dyspozycji wewnętrzny parking - budynek May Apartments (szlaban na parkingu otwiera się automatycznie). Lokal nie posiada barier architektonicznych, znajdują się w nim podjazdy dla niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich oraz winda.

BIURO HANDLOWE


tel.: +48 12 311 07 36
e-mail: biuro@x-reh.pl
Pon. - Pt. 9:00 - 16:00
ul. Kościuszki 53 lok. 24
30-114 Kraków

DANE FIRMY - SIEDZIBA


Rodion sp. z o.o.
ul. Kościuszki 53 lok. 24
30-114 Kraków
NIP: 6492303671 KRS: 0000589254
REGON: 363102618

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Tel.: 12 311 07 36 | biuro@x-reh.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium