Fotele do pobierania krwi i dializSklep internetowy z fotelami do dializ i pobierania krwiPodstawowym wyposażeniem stanowisk zabiegowych, punktów krwiodawstwa oraz stacji dializ jest fotel do pobierania krwi oraz fotel do dializ. Idealnym rozwiązaniem jest fotel do pobierania krwi elektryczny – posiadający regulację elektryczną wysokości, oparcia lub siedziska z pozycjami Trendelenburga. Fotele do dializ z elektryczną regulacją wysokości dostępne w naszym sklepie online stanowią również nieocenioną pomoc dla gabinetów zabiegowych, stacji krwiodawstwa oraz punktów dializ.

Fotele do pobierania krwi pozwalają stworzyć Państwu odpowiednio wyposażone stanowisko do pobierania krwi. Nasza oferta dostosowana jest do każdego rodzaju stanowisk do pobierania krwi, warto jednak zauważyć iż np. fotel elektryczny do pobierania krwi jest o wiele bardziej funkcjonalny niż krzesło do pobierania krwi. Fotele zabiegowe to meble medyczne posiadające wszelkie certyfikaty medyczne. W ofercie naszego sklepu internetowego X-REH, znajdą Państwo unikatowe meble medyczne do gabinetu zabiegowego, które ułatwią Państwu pracę.

Rozkładane fotele do pobierania krwi online


X-REH oferuje profesjonalne fotele medyczne do pobierania krwi i dializ w sklepie internetowym i stacjonarnym. Meble zabiegowe, jakie są dostępne dla gabinetów medycznych pochodzą od znanych producentów z branży. Oferujemy fotele do dializ producentów takich jak:

  • ECOPOSTURAL,
  • WSTECH,
  • JUVENTAS,

Dodatkowe funkcje, jakie posiadają fotele do pobierania krwi, pozwalają wykonać zabieg bezpiecznie i w sposób komfortowy dla pacjenta. W sklepie internetowym X-REH znajdą Państwo także fotele zabiegowe oraz produkty wyposażenia medycznego do gabinetów.

Zapraszamy do zapoznania się szerzej z naszą ofertą.

Fotele do pobierania krwi i dializ
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl