Terapia ultradźwiękowa

Aparat do ultradźwięków BTL-4710 Smart + podgrzewana głowica 5 cm2 1/3 MHz Aparat do ultradźwięków BTL-4710 Smart + podgrzewana głowica 5 cm2 1/3 MHz
Producent: BTL
Cena brutto: 5 950,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Aparat do ultradźwięków PhysioGo 200A + głowica GS 4 cm2/ 1 i 3,5 MHz Aparat do ultradźwięków PhysioGo 200A + głowica GS 4 cm2/ 1 i 3,5 MHz
Producent: Astar
Cena brutto: 6 799,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Aparat do ultradźwięków Sonaris M + głowicą 4 cm2 / 1 MHz Aparat do ultradźwięków Sonaris M + głowicą 4 cm2 / 1 MHz
Producent: Astar
Cena brutto: 4 190,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Aparat do ultradźwięków Sonaris S + głowicą 4 cm2 / 1 i 3,5 MHz Aparat do ultradźwięków Sonaris S + głowicą 4 cm2 / 1 i 3,5 MHz
Producent: Astar
Cena brutto: 5 290,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Aparat do ultradźwięków Sonotronic US-2 Aparat do ultradźwięków Sonotronic US-2
Producent: EIE
Cena brutto: 5 150,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej

Terapia ultradźwiękowaAtestowany sprzęt wytwarzający ultradźwięki, czyli sygnały niesłyszalne dla człowieka, wspomaga przenikanie do organizmu substancji czynnych, zmniejsza natężenie bólu, a także redukuje widoczność blizn. Dzieje się to za pomocą niezwykle niskiej częstotliwości, z jaką generowane są dźwięki.

Jak działa terapia ultradźwiękowa?

Terapia ultradźwiękowa działa na zasadzie drgań mechanicznych o częstotliwości, która przekracza granicę słyszalności ucha ludzkiego. Stosowana częstotliwość w fizykoterapii to 1 do 3,5 MHz. Podczas zabiegu, energia wytworzona przez głowicę ultradźwiękową pochłaniana jest przez tkanki. Aparaty do ultradźwięków stosuje się również do nieinwazyjnego wprowadzania leku do organizmu - zabiegu fonoforezy. Taki zabieg zapewnia szybsze i głębsze wnikanie substancji leczniczych.

Korzystanie z aparatów do ultradźwięków polecane jest każdemu, kto cierpi na m.in. częste skurcze mięśniowe, niską cyrkulację limfy, zapalenie ścięgien oraz wszystkim, którzy dążą do szybszego gojenia blizn.

Aparaty do ultradźwięków – dlaczego warto zainwestować?

Inwestycja w profesjonalny i atestowany sprzęt przyciągnie chętnych, potrzebujących profesjonalnej pomocy, a Tobie pozwoli na rozwój i opanowanie współczesnych technologii wykorzystywanych w fizyko-, fizjo- i sonoterapiach.

Nasz sklep online jest wyposażony w sprzęty do fizjoterapii, np. do:

Dowiedz się jak wybrać aparat do laseroterapii: https://www.x-reh.pl/aparat-do-ultradzwiekow-czym-sie-kierowac

X-REH oferuje markowe sprzęty medyczne oraz fachowe doradztwo ze strony sprzedawców. Zapraszamy do pełnego zapoznania się z asortymentem.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium