REHABILITACJA DZIECI

Stół rehabilitacyjny elektryczny XS-E05 do terapii Bobath i Vojty Stół rehabilitacyjny elektryczny XS-E05 do terapii Bobath i Vojty
Producent: WSTECH
Cena brutto: 3 690,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Suchy basen z matą podłogową 250 x 250 x 60 cm Suchy basen z matą podłogową 250 x 250 x 60 cm
Producent: Kinesis
Cena brutto: 4 500,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Huśtawka terapeutyczna Konik Huśtawka terapeutyczna Konik
Producent: Kinesis
Cena brutto: 893,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Pufa siedzisko z łuską gryki 40 x 25 cm Pufa siedzisko z łuską gryki 40 x 25 cm
Producent: WSTECH
Cena brutto: 84,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Półwałek rehabilitacyjny 60x30x18 cm Półwałek rehabilitacyjny 60x30x18 cm
Producent: WSTECH
Cena brutto: 110,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny elektryczny SP-E05 do terapii Bobath i Vojty Stół rehabilitacyjny elektryczny SP-E05 do terapii Bobath i Vojty
Producent: WSTECH
Cena brutto: 3 999,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Łóżko rehabilitacyjne dla młodzieży Taurus Junior Łóżko rehabilitacyjne dla młodzieży Taurus Junior
Producent: Rehabed
Cena brutto: 3 590,00 zł 3 990,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Łóżko rehabilitacyjne dla młodzieży Taurus Mini Łóżko rehabilitacyjne dla młodzieży Taurus Mini
Producent: Rehabed
Cena brutto: 3 590,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Łóżko rehabilitacyjne dla młodzieży Taurus Mini Lux Łóżko rehabilitacyjne dla młodzieży Taurus Mini Lux
Producent: Rehabed
Cena brutto: 3 890,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej

Rehabilitacja dla dzieciRehabilitacja dzieci łączy wszystkie najważniejsze aspekty fizjoterapii i innych metod stosowanych w rehabilitacji. Do głównych metod stosowanych w terapii dzieci można zaliczyć: NDT Bobath, Integrację Sensoryczną, Metodę PNF, Metodę Vojty. Oferta X-REH obejmuje sprzęt do integracji sensorycznej i kinezyterapii pomocny podczas rozwoju wszystkich zmysłów. Oferujemy również stoły rehabilitacyjne do terapii Bobath i Vojty oraz specjalistyczne łóżka pediatryczne dla dzieci. Nowością w ofercie są profesjonalne podłogi dla dzieci z serii Pavipaly, które zapewniają ochronę, bezpieczeństwo oraz komfort podczas zabawy.

Ten typ rehabilitacji łączy w sobie wszystkie jej dziedziny, do których zalicza się fizjoterapię, krioterapię oraz wiele innych metod pracy z pacjentem. Bardzo ważna jest szybka reakcja oraz przeprowadzanie rehabilitacji, jeżeli wykryte zostaną jakiekolwiek nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem ciała lub będą one związane z jego uszkodzeniem w wyniku np. wypadku. Najpopularniejszymi metodami pracy z młodym pacjentem są tzw. NDT Bobath, Integracja Sensoryczna oraz metody PNF i Vojty.

Stoły rehabilitacyjne i inne produkty do rehabilitacji

W ofercie sklepu można znaleźć profesjonalne stoły do rehabilitacji za pomocą terapii Bobath i Vojty. Zakupić można także nowoczesne łóżka pediatryczne dla najmniejszych dzieci. Oferta sklepu obejmuje także sprzęt wykorzystywany podczas kinezyterapii, pomagający rozwinąć niemalże wszystkie zmysły młodego pacjenta. Łóżka rehabilitacyjne dla dzieci są jednym z najważniejszych elementów podczas wykonywania terapii – szczególnie w przypadku wystąpienie znacznej niepełnosprawności np. ruchowej.

Rehabilitacja dzieci jest szczególnie ważna, ponieważ młode ciało bardzo szybko przystosowuje się do nowych warunków, przez co powrót do zdrowia z wykorzystaniem terapii na specjalistycznych urządzeniach i akcesoriach może być wysoce skuteczny. Asortyment sklepu z zakresu rehabilitacji dla dzieci jest szeroki i z pewnością każdy jest w stanie dopasować go do swoich potrzeb.

Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się więcej: https://www.x-reh.pl/rehabilitacja-dzieci-akcesoria-przydatne-do-domowej-terapii

Dodatkowy sprzęt do rehabilitacji dzieci

Sprzęt rehabilitacyjny to także nowoczesne podłogi dydaktyczne, deskorolki oraz deski balansujące. Istnieje możliwość zakupu produktów takich jak huśtawki i kliny terapeutyczne, pufy Sako, stoły rehabilitacyjne oraz ewentualnie sztuczne, suche baseny. Wykorzystanie tego typu produktów pozwala na skuteczną pracę nawet z najmłodszym pacjentem z bardzo dobrymi wynikami. Bardzo ważnym elementem są także nowoczesne podłogi rehabilitacyjne, które ze względu na materiał wykonania są antypoślizgowe i zabezpieczają pacjenta przed upadkiem. Dodatkowo ich miękkość sprawia, że nawet podczas upadku, osobie ćwiczącej nie powinna stać się krzywda.

Specjalistyczny sprzęt do rehabilitacji dzieci, który znajduje się w ofercie to nie tylko profesjonalne łóżka i materace, ale także różnorakie akcesoria, które ze względu na swoja stosunkowo niską cenę, mogą być także zakupione do ćwiczeń w domu. Bardzo ważny jest także odpowiedni dobór stosowanej metody rehabilitacji, dlatego przed dokonaniem zakupu należy bezwzględnie skonsultować się z rehabilitantem, który dobierze typ terapii oraz wykorzystywane akcesoria do ćwiczeń. Dokonując zakupów w sklepie online z zakresu rehabilitacji dzieci, można liczyć także na kompleksowe doradztwo wykwalifikowanej kadry pracowniczej, która będzie w stanie zarówno doradzić jaki produkt zakupić, ale także zapewnić jak najkrótszy czas realizacji zamówienia.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium