Stół rehabilitacyjny hydrauliczny 2-sekcyjny | 2 cz. do terapii Bobath i Vojty z hydrauliczną regulacją oparcia - C5714

WYSYŁKA: 10 dni + DOSTAWA GRATIS
Cena brutto: 7 827,00 zł 7827.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis produktu

Stół rehabilitacyjny hydrauliczny do terapii Bobath i Vojty, 2-sekcyjny (sekcja zagłówka, sekcja tułowia), 2-częściowy (sekcja zagłówka, sekcja tułowia) na konstrukcji prostokątnej. Maksymalne obciążenie stołu do terapii Bobath i Vojty wynosi 150 kg. Konstrukcja stołu do terapii Bobath i Vojty jest wykonana z wytrzymałej stali pokrytej powłoką epoksydową w temperaturze 250 C.


Hydrauliczna regulacja wysokości Obciążenie do 150 kg
Konstrukcja prostokątna Hydrauliczna regulacja oparcia
Grubość tapicerki 5 cm    

Regulację wysokości stołu do terapii Bobath i Vojty zapewnia siłownik hydrauliczny pompowany stopą. Sekcja zagłówka regulowana jest hydraulicznie za pomocą sprężyny gazowej. Stół do terapii Bobath i Vojty jest posiada szerokość 100 cm a długość 180 cm (sekcja zagłówka 72 cm a sekcja tyłowia 112 cm). Sekcja zagłówka stołu do terapii Bobath i Vojty regulowana jest za pomocą siłownika hydraulicznego (spręzyny gazowej). Leże stołu do masażu zostało wypełnione specjalną pianką poliuretanową o grubości 5 cm i twardości II-go stopnia. Stoły do terapii Bobath i Vojty posiadają bakteriostatyczną tapicerkę o klasie ognioodporności M2.
Produkty firmy Ecopostural wyróżnia wieloletnie doświadczenie w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego. Stoły do terapii dzieci wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów odpornych na wzmożoną eksploatację. Stół rehabilitacyjny do terapii dzieci metodą Bobath i Vojty firmy Ecopostural stanowi wysokiej jakości wyposażenie gabinetu rehabilitacyjnego. Stoły Bobath charakteryzują się wysoką stabilnością i wytrzymałością na obciążenia.

Metoda NTD Bobath z powodzeniem jest stosowana u niemowląt i wcześniaków. Terapia ma na celu usprawnienie całego ciała dziecka a nie poruszanie wybranymi kończynami. Ma to na celu dostarczenie odpowiednich bodźców czuciowych i ruchowych. 

Parametry produktu

Regulacja wysokości hydrauliczna
Ilość sekcji i części 2 sekcyjny / 2 cz.
Typ konstrukcji konstrukcja prostokątna
Maksymalne obciążenie 150 kg
Zakres wysokości 50 cm - 91 cm
Szerokość blatu 100 cm lub 120 cm
Podstawowe zastosowanie Terapia Bobath i Vojty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl