Promocje
Łóżko rehabilitacyjne Taurus z leżem metalowym
Łóżko rehabilitacyjne Taurus z leżem metalowym
3 185,00 zł 2 799,00 zł
szt.
Łóżko rehabilitacyjne Taurus Silver Lux z leżem drewnianym
Łóżko rehabilitacyjne Taurus Silver Lux z leżem drewnianym
3 802,00 zł 3 469,00 zł
szt.
Łóżko rehabilitacyjne Taurus Silver Low Lux z leżem drewnianym
Łóżko rehabilitacyjne Taurus Silver Low Lux z leżem drewnianym
4 342,00 zł 3 690,00 zł
szt.
Materac profilaktyczny Funke® HF Plus - 90x200x14 cm
Materac profilaktyczny Funke® HF Plus - 90x200x14 cm
890,00 zł 729,00 zł
szt.

Stoły do osteopatii i terapii manualnej

Stoły do osteopatii i terapii manualnej dla fizjoterapeutówStoły do osteopatii czy też terapii manualnej są obowiązkowym elementem wyposażenia gabinetu fizjoterapeuty. To właśnie na nich możliwe jest przeprowadzanie zabiegów i udzielanie pomocy pacjentom. Dobrze dobrany stół zadba o bezpieczeństwo, umożliwi prawidłowe ułożenie ciała pacjenta oraz ułatwi wykonywanie niektórych czynności przeprowadzającemu zabieg. Stół rehabilitacyjny jest inwestycją na lata, dlatego tak ważne jest zastanowienie się nad wymaganiami wobec niego i nieunikanie kosztów.

Stoły do osteopatii i terapii manualnej - sklep internetowy

Stoły rehabilitacyjne mogą być dwu- lub trzysekcyjne. To, który się wybierze, zależne jest od potrzeb. Zwykle te z większą ilością sekcji dają więcej możliwości w sposobie ułożenia pacjenta. Oprócz podziału na wspomniane sekcje wyróżnia się dodatkowo podział na części. X-REH oferuje Państwu stoły 3-, 5-, 6- i 7-częściowe. To, co jeszcze bardziej ułatwia pracę, to funkcja elektrycznej regulacji wysokości, choć zdarzają się zwolennicy hydraulicznej regulacji. W naszej ofercie dostępne są oba rodzaje.

W stołach do osteopatii i terapii manualnej bardzo ważna jest tapicerka i to, czym obicie zostało wypełnione. Grubość tapicerek naszych stołów wynosi 4-5 cm, a materiał jest odporny na zniszczenia i odporny na czynniki zewnętrzne. Wypełnienie stanowi specjalna pianka poliuretanowa. Stoły rehabilitacyjne powinny umożliwiać fizjoterapeucie jak najlepsze wykonywanie swojej pracy przez możliwość łatwego dotarcia do ciała pacjenta, dlatego często poleca się wybór wąskich stołów zamiast szerokich.

Szeroki wybór kolorów 

Stoły do osteopatii i terapii manualnej produkowane przez X-REH są przede wszystkim wygodne, zarówno dla pacjentów, jak i fizjoterapeutów. Wykonuje się je z materiałów, które umożliwiają bezpieczne wykonywanie zabiegów. Jeżeli chodzi o zagłówki stołów X-REH, to zostały stworzone z myślą o ergonomii, każdy pacjent powinien czuć się na nich dobrze i wygodnie. Jedną z zalet tych stołów jest ich różnorodność kolorystyczna. To mniej ważny aspekt w działalności leczniczej, ale estetyka gabinetu czasem odgrywa dużą rolę, dlatego dobrze dopasować stół do otoczenia, w którym się znajdzie. X-REH tworzy różne stoły, w zależności od preferencji mogą Państwo wybrać konstrukcję prostokątną lub krzyżakową.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl