Krioterapia na azot

Aparat do krioterapii Kriopol R "Bryza II" Aparat do krioterapii Kriopol R "Bryza II"
Producent: Kriopol
Cena brutto: 26 784,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Aparat do krioterapii Kriopol R "Mistral" Aparat do krioterapii Kriopol R "Mistral"
Producent: Kriopol
Cena brutto: 28 944,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Aparat do krioterapii Kriopol R "Zefir" Aparat do krioterapii Kriopol R "Zefir"
Producent: Kriopol
Cena brutto: 23 760,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej

KRIOTERAPIAKrioterapia przy pomocy azotu polega na wykorzystaniu ciekłego azotu w celach zdrowotnych. Strumień pary wynosi poniżej -100°C, zazwyczaj około -140°C, natomiast maksymalnie osiągalna temperatura to -160°C. Azot nakierowuje się na wybraną wcześniej część ciała i utrzymuje się na niej strumień gazu od 1 do 5 minut.

Dla kogo przeznaczona jest krioterapia na azot?

Ten rodzaj krioterapii proponowany jest osobom, które zmagają się ze schorzeniami kończyn, z reumatyzmem lub ze zmianami zwyrodnieniowymi. Krioterapia wykorzystywana jest w również w celach zmniejszenia procesów zapalnych, złagodzenia bólu lub obniżenia napięcia mięśniowego. Opisywana metoda leczenia pobudza miejscowe krążenie, a w sytuacji pourazowej pozwala skrócić czas rekonwalescencji. Krioterapię poleca się również pacjentom ze świeżymi oparzeniami, ponieważ zabieg ten przyspiesza gojenie się skóry.

Przeczytaj nasz wpis: /krioterapia-miejscowa-w-rehabilitacji

Aparaty dostępne w X-REH

W X-REH mogą Państwo kupić aparaty do krioterapii Kriopol w różnych wersjach. Służą do wykonywania krioterapii miejscowej. Pierwszy aparat mieści w sobie 50 litrów azotu, co daje możliwość wykonania około 100 zabiegów. Dwa pozostałe urządzenia przechowują w sobie 32 litry ciekłego azotu i można przy ich użyciu przeprowadzić około 60 zabiegów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie aparaty mają klasę I odporności i ochrony. Wbudowane w nie gotowe programy terapeutyczne, dzięki którym obsługa tych urządzeń jest naprawdę prosta. Urządzenia do krioterapii na azot można też z łatwością przenosić, ponieważ mają zamontowane koła.

Z urządzeniami do krioterapii na ciekły azot otrzymają Państwo dodatkowe punkty w konkursie NFZ

Krioterapia parami azotu jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia, dzięki czemu pacjenci mogą częściej pozwolić sobie na przeprowadzenie tego zabiegu. Za obecne w placówce medycznej aparaty do krioterapii na azot przyznaje się dodatkowe punkty. Punkty te są potrzebne, kiedy placówka ubiega się o podpisanie kontraktu z NFZ.

Zachęcamy Państwa do zakupów w naszym sklepie, sprawdzonych i bezpiecznych aparatów do krioterapii.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium