Podłogi dla dzieci

Podłogi dla dzieciPrzebywanie z dzieckiem wymaga zachowania odpowiedniego bezpieczeństwa. Podczas zabawy w domu czy podczas zajęć rehabilitacyjny w placówce medycznej warto zadbać o miękką podłogę dla dzieci. Oprócz ochrony przed upadkiem taka podłoga może stać się wydzielonym miejscem do zabawy, może zastąpić dywan i może być dobra dla kręgosłupa i jego ćwiczeń.

Podłoga dydaktyczna – zabawa i rehabilitacja w jednym

Podłogi dla dzieci można spotkać w wersji klasycznej (Paviplay), czyli zbudowanej z kwadratowych części w jednolitych kolorach. Ta charakterystyczna i na pewno znana wszystkim pianka jest podstawową wersją, która sprawdza się od lat w wielu domach i nie tylko. Obecnie na rynku dostępne są także podłogi dydaktyczne Playzone, które pozwalają dodatkowo na świetną zabawę.

U nas znajdą Państwo kilka rodzajów gier przedstawionych na tych podłogach. W większości są to dobrze znane dzieciom zabawy, takie jak: chińczyk, klasy, i młynek. Prawdziwym hitem jest podłoga w typie twistera oraz ze znakami, instruującymi, jaką czynność należy wykonać. Ta ostatnia mata jest w języku angielskim, a więc dodatkowo dziecko rozwija swoje umiejętności językowe.

Łączenie nauki i rehabilitacji z zabawą jest sprawdzoną metodą wykorzystywaną przez nauczycieli i terapeutów. Dziecko jest wtedy chętne do wykonywania ćwiczeń, ponieważ wiąże je z czymś przyjemnym. Podłogi dla najmłodszych dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu można stworzyć wyjątkowo przyjemną przestrzeń, która jeszcze bardziej będzie zachęcać do przebywania na niej.

Dowiedz się więcej i przeczytaj wpis: https://www.x-reh.pl/bezpieczna-podloga-dla-dzieci-co-wybrac-pod-male-nozki.html

Bezpieczne i wytrzymałe podłogi dla dzieci

Wszystkie podłogi dostępne w X-REH wykonano z bezpiecznych materiałów, które są wodo- oraz ognioodporne, a przy tym chronią dziecko przed bakteriami. Ich zaletą jest też to, że zapewniają dziecku ochronę przed zimnymi panelami lub kafelkami. W ofercie X-REH posiadamy też podłogi, które wykorzystywane są na zewnątrz, np. na boiskach czy placach zabaw.

Jeżeli potrzebują Państwo podłogi do pokoju dziecka, nowej podłogi do sali rehabilitacyjnej czy do sali przedszkolnej lub lekcyjnej, to zapewniamy, że w naszym sklepie znajdą Państwo certyfikowane produkty, reprezentujące sobą najwyższą jakość.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium