Bezpieczne podłogi "puzzle" dla dzieci Paviplay!

Podłogi dla dzieci Paviplay są produkowane od lat 60' XX wieku. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Materiały są bezpieczne i higieniczne, tak aby chronić dziecko przed grzybami i wszelkiego rodzaju bakteriami. Podłogi dla dzieci Paviplay zostały poddane szerokim testom bezpieczeństwa (AIJU).  Gwarantują wysoki poziom absorpcji wstrząsów zwykłej stłuczki oraz upadków niemowląt i dzieci.

Brak niebezpiecznych substancji

Formamid jest to związek zawarty w wykazie niebezpiecznych substancji ze względu na zagrożenie dla ludzi poprzez wdychanie lub kontakt ze skórą. Produkt ten został wykryty w wielu częściach znajdujących się w dziecięcych podłogach, produkowanych głównie w Azji. Oczywiście Paviplay jest wolny od tego związku, na co posiada stosowny certyfikat.

Odporność na ogień

Produkty podłogowe są zgodne z normą klasyfikacji ogniowej EN13501-1: 2002 (Euroclases). Podłogi dla dzieci Paviplay są certyfikowane jako klasa EFL i mają możliwość, aby stać się klasą CFL razie potrzeby. Podłogi dla dzieci posiadają stosowne certyfikaty.

Bakteriostatyczność oraz grzybostatyczność

Według wielu badań, prowadzonych w ośrodkach biologicznych, wszystkie wzory stosowane w produktach Paviplay, posiadają bakteriostatyczne i grzybostatyczne właściwości. Oznacza to, że uniemożliwiają one rozwój bakterii i grzybów na ich powierzchni.

Zabezpieczenie dziecka przed upadkiem

Krytyczna wysokość upadku (HIC) - jest to maksymalna wysokość, z której dziecko może spaść na ziemię i nie spowodować sobie obrażeń. Podłogi puzzle dla dzieci zawierają innowacyjny system podłogi powietrznej  Air Flooring System (AFS), wykorzystywany w podłogach sportowych. Podłogi dla dzieci wykonane są z mikro-pęcherzyków, które zapewniają optymalną amortyzację. Dziecko jest w pełni zabezpieczone przed upadkiem, a ryzyko obrażeń jest zminimalizowane. W naszym asortymencie mamy szeroki zakres grubości podłóg dla dzieci, które pozwala na uzyskanie wartości HIC powyżej 1 metra. Podłogi dla dzieci posiadają stosowne certyfikaty.

Inne testy

Podłogi puzzle dla dzieci spełniają normy bezpieczeństwa zabawek EN71.

Podłoga dydaktyczna do gry w Chińczyka "Ludo" - 240 x 240 cm

Podłoga dydaktyczna do gry w Chińczyka "Ludo" - 240 x 240 cm

Producent: Paviplay
Nasza cena brutto: 4 790,00 zł 4 990,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Podłoga dydaktyczna Jump & Numbers - 240 x 120 cm

Podłoga dydaktyczna Jump & Numbers - 240 x 120 cm

Producent: Paviplay
Nasza cena brutto: 1 890,00 zł
szt.
zobacz więcej
Podłoga dydaktyczna językowa "Signals" - 240 x 120 cm

Podłoga dydaktyczna językowa "Signals" - 240 x 120 cm

Producent: Paviplay
Nasza cena brutto: 1 890,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl