Fotele pielęgnacyjno-zabiegowe

Fotel opiekuńczo-zabiegowy Normandie Fotel opiekuńczo-zabiegowy Normandie
Producent: Vermeiren
Cena brutto: 2 348,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej
Fotel opiekuńczo-zabiegowy Normandie z 4 kołami Fotel opiekuńczo-zabiegowy Normandie z 4 kołami
Producent: Vermeiren
Cena brutto: 3 099,00 zł
zawiera 8.00% VAT
szt.
zobacz więcej

Fotele pielęgnacyjno-zabiegoweFotele opiekuńczo-zabiegowe przeznaczone są do wykonywania czynności pielęgnacyjnych oraz zabiegowych. Fotele te są dostosowane do potrzeb osób chorych oraz osób wykonujących zabiegi oraz czynności pielęgnacyjne.

Fotel zabiegowy - dostosowany do potrzeb pacjenta

Zaletą foteli pielęgnacyjno-zabiegowych jest dostosowanie do potrzeb pacjenta oraz osoby wykonującej zabiegi pielęgnacyjne. Posiadają szerokie zakresy regulacji, przez co można ustawić fotel do potrzeb pacjenta.

Z czego wykonany jest fotel zabiegowo-opiekuńczy? 

Fotele zabiegowo-opiekuńcze są wyrobami medycznymi. Ze względu na potrzeby osób niepełnosprawnych fotel zabiegowo-opiekuńczy wykonany jest z łatwozmywalnych materiałów, które łatwo zdezynfekować i utrzymać w czystości. 

Czy możliwe jest dofinansowanie na zakup fotela zabiegowo-opiekuńczego?

Tak. Dofinansowanie takie otrzymać mogą osoby niepełnosprawne ze środków PFRON. Dysponentami środków są PCPR-y (Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie). Dofinansowanie udzielane jest ze środków przeznaczonych na pokonywanie barier technicznych osobom niepełnosprawnym i wynieść może do 95% wartości zakupu. Wniosek należy złożyć we właściwym miejscowo PCPR wraz z kopią orzeczenia o niepełnosprawności i fakturą proforma na wybrany model fotela.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium