Łóżko rehabilitacyjne dla młodzieży Taurus Mini Lux

Łóżko rehabilitacyjne dla młodzieży Taurus Mini Lux
 • Materac i dostawa gratis
WYSYŁKA: 14 dni + DOSTAWA GRATIS
Cena brutto: 3 402,00 zł 3402.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis produktu

 Łóżko rehabilitacyjne dla młodzieży Taurus Mini Lux

Łóżko medyczne dla młodzieży MINI LUX posiada specjalnie zmniejszone rozmiary leża (78x187cm)Główną zaletą łóżka MINI jest możliwość przedłużenia łóżka o 20 cm w późniejszym dowolnym terminie. Łóżka jednoosobowe dla dzieci z serii Taurus MINI produkowane są z wysokiej jakości elementów stalowych (stelaż łóżka) oraz drewnianych elementów tworzących obudowę, co nadaje przyjazny charakter i sprawia, że łóżko dla nastolatków dobrze komponuje się w środowisku domowym. Modele MINI wyposażone zostały we wszystkie potrzebne elementy i udogodnienia, które zapewniają młodzieży komfort i bezpieczeństwo. Zastosowane leże czterosegmentowe oraz umożliwia zmianę konfiguracji poszczególnych części łóżka do pożądanej pozycji.

Opcja przedłużenia łóżka o 20 cm

Łóżko ortopedyczne z serii MINI to łóżko, które rośnie z dzieckiem. Opcja przedłużenia w dowolnym późniejszym terminie umożliwia zwiększenie długości do 210 cm. Zestaw przedłużający zawiera dłuższe barierki boczne oraz wypełniającą 20 cm część leża.

 Bogata kolorystyka 


Kolorystyka - łóżko regulowane

Kolory standardowe: Buk SE i Dąb Jasny. Pozostałe kolory są dostępne za dopłatą 160 zł. Termin realizacji zamówień w kolorach niestandardowych wynosi do 21 dni.

 Kompletne wyposażenie 


 barierki boczne do łóżka

Wytrzymały system regulowanych poręczy bocznych podnosi komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Regulowane są za pomocą wygodnych przycisków. Wytrzymałe poręcze boczne są jednym z najistotniejszych elementów łóżka rehabilitacyjnego. Barierki wyprodukowane zostały zgodnie z normą PN-EN 60601-2-52:2010.

wysięgnik z uchwytem do łóżka

W wyposażeniu łóżka rehabilitacyjnego znajduje się funkcjonalny i wytrzymały wysięgnik z uchwytem, za pomocą którego pacjent może zmieniać pozycję lub wstawać z łóżka. Wysięgnik w łatwy sposób można umiejscowić z prawej lub z lewej strony łóżka. 

pilot sterujący do lóżka

Zwiększa bezpieczeństwo i chroni pacjenta przed niepowołaną zmianą wysokości. Pilot posiada przyciski do regulacji wysokości, oparcia, sekcji nóg oraz pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga. Blokada odbywa się za pomocą specjalnego kluczyka dołączonego w zestawie z łóżkiem.

Siłowniki do łóżek elektrycznych

Łóżko rehabilitacyjne posiada cztery wytrzymałe siłowniki elektryczne firmy DEWERT sterowane za pomocą funkcjonalnego pilota, które umożliwiają regulację oparcia pleców, środkowego segmentu ud i wysokości do pozycji Trendelnburga i anty-Trendelenburga. Regulowana sekcja podudzi odbywa się za pomocą prostego, sześciostopniowego systemu zapadkowego.

 Dane techniczne 


 • Wymiary zewnętrzne łóżka: 93 x 214 cm
 • Wymiary leża: 78 x 187 cm
 • Elektryczna regulacja wysokości leża w zakresie: 400 mm - 800 mm
 • Regulacja segmentu oparcia pleców, w zakresie: 0-72 °
 • Regulacja segmentu oparcia uda: 0-40 °
 • Kąt przechyłu Trendelenburga: ok. 0 - 15°
 • Kąt przechyłu anty-Trendelenburga: ok. 0 - 15°
 • Bezpieczne obciążenie robocze: 215 kg
 • Dopuszczalna waga pacjenta: 180 kg
 • Łóżko młodzieżowe rozkładane jest do transportu

Instrukcja obsługi w języku polskim

Gwarancja: 24 miesiące  

Parametry produktu

Regulacja Elektryczna
Typ leża Leże metalowe
Wymiary zewnętrzne 93 x 214 cm
Wymiary leża 78 x 190 cm
Pozycje Anty i Trendelenburga
Zakres wysokości 40 do 80 cm
Maksymalne obciążenie 180 kg

Wyposażenie dodatkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl