DOFINANSOWANIA

Sprawdź, jakie masz możliwości wsparcia!

Uzyskanie dofinansowania nie zawsze jest proste. Środki PFRON powinny być dostępne dla wszystkich potrzebujących. Naszym celem jest pomóc Państwu w zdobyciu środków na likwidację wszystkich barier oraz zakup potrzebnego sprzętu rehabilitacyjnego. Pomagamy w pokonywaniu nie tylko barier technicznych ale i biurokratycznych – w czym się specjalizujemy.

Realizujemy wnioski o dofinansowanie z PFRON
Pomagamy w pokonaniu barier biurokratycznych

✔ Dofinansowanie na zakup łóżka rehabilitacyjnego

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia podczas opieki pacjenta w domu lub ośrodku opieki długoterminowej są łóżka rehabilitacyjne. Łóżko rehabilitacyjne podnosi jakość życia. W naszej ofercie posiadamy niezwykle solidne i wyjątkowe modele gwarantujące komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Dofinansowanie do zakupu łóżka przysługuje osobom z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Sprawdź szczegóły dofinansowania ➡️

Dofinansowanie na zakup łóżka

✔ Dofinansowanie na schodołaz

Likwidację barier dzielimy na likwidację barier technicznych oraz architektonicznych. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów likwidacji barier jak schodołazy gąsienicowe i kroczące, wózki toaletowo-pryszniciwe, niezbędne wyposażenie łazienek oraz rampy i podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Dofinansowanie do likwidacji barier przysługuje osobom z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Sprawdź szczegóły dofinansowania ➡️

Dofinansowanie na likwidację barier

✔ Dofinansowanie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego

Sprzęt rehabilitacyjny to specjalne akcesoria i urządzenia do usprawniania leczniczego. W przypadku tego rodzaju dofinansowania mamy możliwość zakupu specjalistycznych rotorów rehabilitacyjnych, systemów do ćwiczeń w podwieszeniu oraz wszystkich innych produktów służących do rehabilitacji w domu. Dofinansowanie do likwidacji barier przysługuje osobom z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Sprawdź szczegóły dofinansowania ➡️

Dofinansowanie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego
 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl