Stół rehabilitacyjny elektryczny 2-sekcyjny do 350 kg - SOLID

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 21 do 31 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 5 129,00 zł
zawiera 8% VAT
5129.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: WSTECH
Kod produktu: SOLID

Opis produktu

Elektryczna zmiana wysokości
od 48 do 98 cm
Waga całkowita stołu 110 kg
Maksymalne obciążenie
do 350 kg

WERSJA BAZOWA - OPCJE STANDARDOWE:

 • Regulacja za pomocą pilota ręcznego
 • Szerokość leża do wyboru: 65 cm / 70 cm / 75 cm / 80 cm
 • Wycięcie na twarz z zatyczką lub bez wycięcia
 • Kolorystyka tapicerki z palety STANDARD (ekoskóra)
 • Kolory konstrukcji - biały, szary i czarny
 • Uchwyty na pasy stabilizacyjne

WERSJA ROZSZERZONA - OPCJE DODATKOWE:

 • Regulacja za pomocą pilota nożnego (zamiast ręcznego)
 • Regulacja za pomocą pilota nożnego i ręcznego
 • Podłokietniki w zagłówku
 • Kolory tapicerki z palety PRESTIGE
 • Kolor konstrukcji biały z powłoką antybakteryjną
 • Wieszak na ręczniki papierowe

Pilot ręczny

Pilot nożny

Wieszak na podkłady

Elektrycznie regulowany 2-sekcyjny stół rehabilitacyjny SOLID wyposażony został w bardzo stabilną łożyskowaną konstrukcję z maksymalnym obciążeniem do 350 kg. Konstrukcja stołu jest wykonana z wytrzymałej stali pokrytej farbą proszkową. SOLID posiada regulację sekcji zagłówka (sekcja tułowia jest stała) oraz maksymalne obciążenie do 350 kg . Regulację wysokości stołu zapewnia siłownik elektryczny firmy DEWERT.

Bariatryczny stół rehabilitacyjny – do 350 kg obciążenia

Stół SOLID 350 to jeden z najbardziej wytrzymałych i odpornych na obciążenie stołów rehabilitacyjnych dostępnych na rynku. Jest to jedne z nielicznych na rynku bariatrycznych stołów rehabilitacyjny dla pacjentów o podwyższonej masie ciała. Posiada zarówno wzmocnioną  konstrukcję jak też mocniejsze siłowniki. Pozwala na pracę z pacjentami ważącymi nawet sześć 350 kg.

Rehabilitacja bariatryczna – wyzwanie dla fizjoterapii

Fizjoterapeuci w swojej praktyce zawodowej coraz częściej mają do czynienia z osobami o znacznie podwyższonej masie ciała - albowiem otyłość staje się przypadłością cywilizacyjną. Barierą fizjoterapii w przypadku pacjentów o znacznie zwiększonym indeksie BMI jest często niewystarczająco wytrzymały sprzęt - niedostosowany do specyficznych potrzeb tej grupy pacjentów. Dotyczy to w szczególności stołów rehabilitacyjnych. Standardowy stół rehabilitacyjny posiada dopuszczalne obciążenie na poziomie ok 160 kg. Już dla pacjenta o masie ciała 180 kg standardowe obciążenie stołu jest niewystarczające. Dlatego warto zadbać o sprzęt spełniający najwyższe wymagania obciążeniowe.

Większa wytrzymałość – większa stabilność 

Zwiększone obciążenie stołu rehabilitacyjnego SOLID posiada niewątpliwy benefit w postaci zwiększonej stabilności również w przypadku wykorzystywania go do zabiegów pacjentów o normatywnej masie ciała. Wyższy próg obciążenia powoduje, że rezerwa materiałowa jest większa - co ma przełożenie na większą stabilność również w dolnych zakresach obciążenia stołu.

Stół jest wyprodukowany jest w całości w Polsce. Konstrukcja została sporządzona z polskiej stali, została spasowana i pomalowana w Polsce, tapicerka medyczna również jest polskiej produkcji. Stół jest wykonany w pełnej zgodzie z polskimi normami medycznymi oraz sanitarnymi. Natomiast siłowniki użyte w stole są produkcji szwajcarskiej firmy Phoenix Mecano AG.

Indywidualna konfiguracja – wybór szerokości leża i wielu innych wariantów

Stoły są konfigurowane i produkowane na indywidualne zamówienia. Mają Państwo szeroką możliwość wyboru wielu wariantów jak typ zagłówka, podłokietników czy szerokości leża. Koloru konstrukcji z opcją farby antybakteryjnej oraz koloru tapicerki z dwóch różnych palet. Sposobu regulacji jak pilot ręczny czy pilot nożny. Wzmocnioną konstrukcję zapewniającą większe obciążenia do 350 kg. Wycięcie na twarz lub też nie.

Łożyskowana konstrukcja – cicha i płynna praca

Konstrukcja stołu jest łożyskowana. W przypadku stołów rehabilitacyjnych, gdzie często zmienia się jego wysokość i ustawienia pod indywidualne potrzeby pacjenta jest to ogromna zaleta. Łożyska zapewniają cichą pracę oraz wysoką odporność elementów ruchomych na odkształcenia (łożyska zapewniają równomierny rozkład sił oraz niwelują naprężenia). Pod wpływem dłuższego użytkowania stół nie skrzypi a jego regulacja jest płynna i stabilna.

Siłowniki medyczne Medical DewertOkin® – szwajcarska jakość

Zastosowane w stole medyczne siłowniki elektryczne są produkcji szwajcarskiej firmy Phoenix Mecano AG. Siłowniki spełniają najwyższe standardy higieniczne i jakościowe właściwe wyrobom medycznym. Grupa Phoenix Mecano AG ma przedstawicielstwo w Polsce – przez co dostęp również i do tych podzespołów jest powszechnie dostępny.

Wybór kolorystyki: zarówno konstrukcja jak i tapicerka

Wiemy jak ważna jest kolorystyka. Oferujemy duży wybór kolorystyki zarówno konstrukcji jak też tapicerki. Tapicerka dostępna jest w wielu różnych kolorach. Oferujemy możliwość przesłania próbników kolorów jak też bardzo wysokiej jakości plików graficznych, które są wiernym odwzorowaniem kolorów pod różnym kątem padania światła. Leże stołu zostało wypełnione specjalną elastyczną pianką poliuretanową o grubości 5 cm.

Serwis posprzedażowy X-REH.PL – tanie części zamienne

Stół ma długą żywotność – jednak wszystko z czasem się zużywa. Ceny części zamiennych do tego stołu (tapicerka, siłownik) nie są jednak kosztowne a wręcz tanie. Istnieje szeroka możliwość wymiany wyeksploatowanych części na nowe – tak aby przywrócić mu młodość. Zapewniamy szeroki serwis posprzedażowy, również po upływie gwarancji. Prosimy o kontakt, celem przedstawienia cennika części zamiennych.

Specyfikacja stołu SOLID


 • Długość: 200 cm
 • Szerokość: od 65 do 80 cm (zakres wyboru)
 • Wymiary zagłówka: 44 x 70 cm (szerokość wariantowa)
 • Wysokość regulowana elektrycznie: 48 do 98 cm
 • Regulacja kąta zagłówka: -70° do 40° 
 • Masa własna: 110 kg
 • Maksymalne obciążenie: 350 kg

Parametry produktu

Regulacja wysokości elektryczna standard
Ilość sekcji i części 2 sekcyjny / 2 cz.
Typ konstrukcji konstrukcja prostokątna
Maksymalne obciążenie 350 kg
Szerokość blatu 65 cm do 80 cm
Zastosowanie Terapia manualna - osteopatia

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Kolorystyka tapicerki PRESTIGE

Winylowa, ciepła w dotyku, nieprzemakalna tapicerka medyczna SILVERTEX pokryta zaawansowaną technologią jonów srebra SILVERGUARD®, naturalną, przyjazną środowisku anty-bakteryjną obroną hamującą możliwość powstawania zapachu i plam powodowanych przez bakterie.

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania do 80% dla osób niepełnosprawnych

Osoby niepełnosprawne (niezależnie od stopnia) mogą otrzymać dofinansowanie ze środków PFRON do 80% na zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Przed zakupem sprzętu należy złożyć wniosek o dofinansowanie do Starosty (PCPR) albo Prezydenta Miasta (MOPS). Wniosek można złożyć na formularzu przygotowanym przez MOPS/PCPR, za pośrednictwem SOW lub w formie indywidualnej (przygotowujemy takie wnioski nieodpłatnie). W obu przypadkach do wniosku należy dołączyć wystawioną przez nas ofertę cenową (fakturę PROFORMA).

Najważniejsze informacje

 • musisz posiadać orzeczenie o niepełnosprawności
 • do wniosku musisz dołączyć ofertę (fakturę PROFORMA)
 • kryterum dochodowe wynosi 50% średniego wynagrodzenia GUS (65% dla osoby samotnej)
 • organ ma 30 dni na wydanie decyzji administracyjnej
 • zakupu sprzętu dokonujesz po podpisaniu umowy

Otrzymaj indywidualną fakturę proforma

Tel.: 12 311 07 36 | E-mail: biuro@x-reh.pl

Kolorystyka konstrukcji

 • Biały RAL 9003

 • Szary RAL 9006

 • Czarny Antracyt RAL 7016

Kolorystyka tapicerki STANDARD

Miękka w dotyku, gładka i zmywalna tapicerka medyczna SANWIL. Jest odporna na zabrudzenia, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w czystości. Niezawodna i wytrzymała najpopularniejsza ekoskóra medyczna.

Próbki kolorów są orientacyjne i nie stanowią dokładnej repliki rzeczywistych kolorów produktu. W związku z różnicami w ustawieniach monitora i równowadze kolorów, są one jedynie orientacyjne i nie powinny być interpretowane jako dokładny odpowiednik koloru wymienionego produktu. Zamów próbki rzeczywistego materiału.

Sklep internetowy Shoper Premium