Dofinansowanie na schodołaz

SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA DO 95%
NA LIKWIDACJĘ BARIER

Jesteś osobą niepełnosprawną?
Czy wiesz, że przysługuje Ci dofinansowanie do 95%
na likwidację barier?

POZWÓL NAM SOBIE POMÓC W CZTERECH KROKACH:

KROK 1

Wybierz interesujące Cię produkty (SPRAWDŹ PRODUKTY) i skontaktuj się naszym doradcą ds. sprzętu

Nasz doradca pomoże Ci wybrać dla Ciebie odpowiedni schodołaz i umówi prezentację. Schodołaz musi zostać dostosowany do typu wózka inwalidzkiego, szerokości klatki schodowej, krętości schodów, wysokości stopni oraz przestrzeni manewrowej.
tel.: +48 792 851 660 | jmanko@x-reh.pl

KROK 2

Skontaktuj się naszym działem dofinansowań

Jako jedyni na rynku kompleksowo zajmujemy się dofinansowaniami. Zajmuje się tym nasz dział prawny. Potrzebujemy od Ciebie jedynie kilku informacji do przygotowania wniosku jak: kopia orzeczenia o niepełnosprawności, liczba osób w gospodarstwie domowym, dochody netto na osobę oraz informację na temat występujących barier.
tel.: +48 606 442 805 | dofinansowania@x-reh.pl

KROK 3

Odbierz od nas gotowy wniosek o dofinansowanie

Na podstawie przesłanych informacji przygotujemy Ci indywidualny, gotowy do złożenia wniosek o dofinansowanie (ze wszelkimi załącznikami). Twój wniosek prześlemy Ci mailem wraz z instrukcją jego złożenia. Twoje zadanie to jedynie wydrukować wniosek i go złożyć.

KROK 4

Podpisz umowę o dofinansowanie lub odwołaj się

Po złożeniu wniosku organ ma 30 dni na wydanie decyzji administracyjnej. Po otrzymaniu decyzji o dofinansowaniu zostaje Ci tylko podpisanie umowy. W przypadku otrzymania decyzji odmownej nasz dział prawny przygotuje dla Ciebie odwołanie do SKO i poprowadzi sprawę do samego końca.

 

POMAGAMY W POKONANIU BARIER

Uzyskanie dofinansowania nie zawsze jest proste. Środki PFRON powinny być dostępne dla wszystkich potrzebujących. Naszym celem jest pomóc Państwu w zdobyciu środków na likwidację barier. Pomagamy w pokonywaniu nie tylko barier technicznych ale i biurokratycznych – w czym się specjalizujemy. Zdajemy sobie sprawę, że organy często odmawiają dofinansowania, nie wydają decyzji administracyjnych oraz zasłaniają się rzekomym brakiem środków.

Wszystkie te sytuacje mamy przepracowane, dlatego też pomagamy na każdym etapie postępowania – przygotowując wnioski czy odwołania. Obligujemy organy do działania zgodnego z prawem w ramach obowiązujących przepisów. Do tej pory pomogliśmy bardzo wielu osobom, które bez naszej pomocy nie otrzymałyby należnego im wsparcia.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą ofertą. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące dofinansowania zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie doradzą przy wyborze sprzętu i pomogą uzyskać dofinansowanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 
 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium