Łóżko rehabilitacyjne LEO L01

Łóżko rehabilitacyjne LEO L01
 • promocja
 • Materac i dostawa gratis
WYSYŁKA: 14 do 21 dni + DOSTAWA GRATIS
Cena brutto: 5 900,00 zł 6 100,00 zł 5900.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis produktu

 Łóżko rehabilitacyjne LEO L01

Łóżka z serii LEO z możliwością indywidualnego wyboru szczytów, produkowane są z wysokiej jakości elementów, które nadają przyjazny charakter i sprawiają, że łóżko dobrze komponuje się w środowisku domowym zapewniając optymalną i wygodną opiekę nad najbliższymi, jak i w szpitalach, gdzie pacjent powinien czuć się komfortowo i bezpiecznie. Seria LEO została wyposażona we wszystkie potrzebne elementy i udogodnienia. Producent zapewnia szeroki wybór rodzajów szczytów łóżka i kolorystyki, co umożliwia stworzenie własnych projektów wnętrz.

Łóżko rehabilitacyjne LEO L01

Do produkcji łóżka użyto wysokiej jakości elementów stalowych oraz drewnianych tworzących obudowę. Łóżko posiada drewniane, prostokątne szczyty, które łączą się w górnej części za pomocą poziomej listwy, na której można bez problemu coś powiesić. Łóżko posiada solidną ramę, która zapewnia prawdziwą stabilność, dając równocześnie wrażenie wyjątkowo lekkiej konstrukcji. W łóżku rehabilitacyjnym LEO zastosowano konstrukcje nożycowo-pantografową pozwalającą na ukrycie siłowników, dzięki czemu uzyskujemy dużo bardziej atrakcyjny, domowy wygląd łóżka, zgodny z panującymi na rynku trendami. Łóżko posiada możliwość blokady kół, która zapewnia szeroki zakres zastosowań łóżka ze względu na potrzeby klienta.

Duży zakres regulacji wysokości

Podążając za nowoczesną techniką i chęcią sprostania wszystkim Państwa wymaganiom łóżko posiada duży zakres regulacji wysokości. Atutem łóżka rehabilitacyjnego z serii LEO jest możliwość ustawienia go w wysokości od 290 mm do 800 mm. Zdecydowanie ułatwia to personelowi medycznemu opiekę nad pacjentem. Jest też bezpieczne dla pacjentów niepełnosprawnych przebywających w domach.

Istnieje również możliwość zamówienie za dodatkową opłatą obniżonej wersji łóżka z serii LEO 260. Ten model wyróżnia się możliwością regulacji wysokości od 260 mm do 770 mm.

 Bogata kolorystyka 


Kolorystyka - łóżko regulowane

Kolory standardowe: Buk SE i Dąb Jasny. Pozostałe kolory są dostępne za dopłatą 160 zł. Termin realizacji zamówień w kolorach niestandardowych wynosi do 21 dni.

 Kompletne wyposażenie 


 barierki boczne do łóżka

Wytrzymały system regulowanych poręczy bocznych podnosi komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Regulowane są za pomocą wygodnych przycisków. Wytrzymałe poręcze boczne są jednym z najistotniejszych elementów łóżka rehabilitacyjnego. Barierki wyprodukowane zostały zgodnie z normą PN-EN 60601-2-52:2010.

wysięgnik z uchwytem do łóżka

W wyposażeniu łóżka rehabilitacyjnego znajduje się funkcjonalny i wytrzymały wysięgnik z uchwytem, za pomocą którego pacjent może zmieniać pozycję lub wstawać z łóżka. Wysięgnik w łatwy sposób można umiejscowić z prawej lub z lewej strony łóżka. 

pilot sterujący do lóżka

Zwiększa bezpieczeństwo i chroni pacjenta przed niepowołaną zmianą wysokości. Pilot posiada przyciski do regulacji wysokości, oparcia, sekcji nóg oraz pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga. Blokada odbywa się za pomocą specjalnego kluczyka dołączonego w zestawie z łóżkiem.

Siłowniki do łóżek elektrycznych

Łóżko rehabilitacyjne posiada cztery wytrzymałe siłowniki elektryczne firmy DEWERT sterowane za pomocą funkcjonalnego pilota, które umożliwiają regulację oparcia pleców, środkowego segmentu ud i wysokości do pozycji Trendelnburga i anty-Trendelenburga. Regulowana sekcja podudzi odbywa się za pomocą prostego, sześciostopniowego systemu zapadkowego.

 Dane techniczne 


 • Wymiary zewnętrzne łóżka: 105 x 208 cm
 • Wymiary leża: 90 x 200 cm
 • Elektryczna regulacja wysokości leża w zakresie: 290 mm - 800 mm
 • Regulacja segmentu oparcia pleców- zagłówek łóżka, w zakresie: 0-72 °
 • Regulacja segmentu oparcia uda: 0-40 °
 • Kąt przechyłu Trendelenburga: ok. 0 - 15°
 • Kąt przechyłu anty-Trendelenburga: ok. 0 - 18°
 • Bezpieczne obciążenie robocze: 215 kg
 • Dopuszczalna waga pacjenta: 180 kg

Instrukcja obsługi w języku polskim

Gwarancja: 24 miesiące  

Parametry produktu

Regulacja Elektryczna
Typ leża Leże metalowe
Wymiary zewnętrzne 105 x 208 cm
Wymiary leża 90 x 200 cm
Pozycje Anty i Trendelenburga
Zakres wysokości 29 do 80 cm
Maksymalne obciążenie 180 kg

Wyposażenie dodatkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl