Stół do masażu C3416

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 14 do 21 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 3 732,00 zł
zawiera 8% VAT
3732.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Producent: ECOPOSTURAL
Kod produktu: C3416M61T22

Opis produktu

Najlepsze stoły do masażu | wyrób medyczny 92/42/EWG


Stół do masażu została wyprodukowany przez hiszpańska firmę ECOPOSTURAL - renomowanego europejskiego producenta mebli medycznych. Stoły ECOPOSTURAL używane są w całej Europie od 1996 r. Każdy stół przeszedł pełną certyfikację medyczną w zakresie zgodności z Dyrektywą Medyczną 92/42/EWG na co posiada stosowne certyfikaty. Dzięki temu może być wykorzystywany przez jednostki wykonujące działalność leczniczą - jak zawód fizjoterapeuty.

Nieplączący system linek TANGLE FREE | SPACE FREE wolna przestrzeń na nogi


Stół do masażu został wyposażony w dwa systemy ułatwiające fizjoterapeucie pracę - TANGLE FREE oraz SPACE FREE. System nieplączących się linek TANGLE FREE został obliczony tak aby zminimalizować ryzyko zaplątania się linek podczas składania stołu - zainspirowany został rozwiązaniami znanymi z produkcji spadochronów lotniczych. System SPACE FREE zapewnia z kolei dostęp do pacjenta od strony głowy oraz nóg - blokujące elementy zostały zniwelowane wyłącznie do nóżek stołu.

SQUARE ALUMINIUM | prostokątny profil łatwa regulacja


Konstrukcja stołu została wykonana z niezwykle wytrzymałego wzmacnianego SQUARE ALUMINIUM. Nogi stołu do masażu wykonane są z prostokątnych profili, przez co regulacja wysokości stołu jest bezproblemowa (nóżki nie okręcają się wokół własnej osi, przez co łatwiej trafić w blokady wysokości). Linki stabilizujące konstrukcję wykona zostały z powlekanej i grubej linki stalowej. 

Podnoszone oparcie stołu oraz nóg | od 0° do 60°


Stół do masażu posiada podnoszone oparcie w zakresie od 0 stopni do 60 stopni. Boki stołu są przy tym tapicerowane, co zwiększa komfort użytkowania stołu. Szerokość podnoszonego oparcia wynosi 62 cm w najszerszym punkcje i zwęża się kierunku końca stołu, przez co pozostała płaszczyzna stanowić może oparcie dla rąk pacjenta. 

Jedna długość stołu  | 182 cm !


Składany stół do masażu posiada jedną długość do wyboru - 182 cm. Stół do masażu jest przy tej długości   uniwersalny i może być stosowany również do pacjentów o różnym wzroście. Jest to stół minimalnie dłuższy od standardowych stołów do masażu o długości 180 cm. 

Multipozycyjny zagłówek | w zestawie stołu do masażu


Stół do masażu został wyposażony w zagłówek z multipozycyjną regulacją. Łatwo go założyć i zdjąć. Regulacja jest możliwa w dwóch płaszczyznach. Jakość wykończeń tapicerskich jest bardzo wysoko i zostawia daleko w tyle konkurencyjne produkty.

Zalecane terapie na stole | specyfika zabiegowa stołu do masażu


Każdy stół charakteryzuje się szczególnymi indywidualnymi przeznaczeniami jeśli chodzi o stosowane terapie. Oczywiście preferencja fizjoterapeuty w tym zakresie ma kluczowe znaczenie. Producent zaleca stosowanie stołu do masażu do następujących zastosowań: akupunktura, terapia czaszkowo-krzyżowa, zastosowanie domowe, drenaż limfatyczny, diagnostyka, masaż rehabilitacyjny, masaż sportowy, masz relaksacyjny, ogólna medycyna, chiromasaż, chiropraktyka, refleksologia, REIKI. 

Piękna kolorystyka | 22 kolory do wyboru


Tapicerka stołu do masażu to bezkompromisowa jakość hiszpańskiej firmy ECOPOSTURAL. Grubość tapicerki wynosi 3 cm, przez co nie ma się wrażenia leżenia na twardym podłożu. Tapicerka wykonana jest ze ecoskóry medycznej, przez co łatwo utrzymać czystość stołu. Hiszpański producent ECOPOSTURAL ogromną uwagę przywiązuje do kolorów, barw produktów. Do tego też dostępne stoły do masażu są oferowane w bardzo szerokiej, żywej jak też stonowanej gamie kolorystycznej.

Paleta barw Ecopostural

Gwarancja stołu do masażu | 3 lata!


Wysokiej jakości stół do masażu jest objęty 3 letnią gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje wszystkie elementy stołu - zarówno konstrukcję jak i tapicerkę. Gwarancja nie obejmuje odpowiedzialności w przypadku niewłaściwego użytkowania lub konserwacji stołu i tapicerki, która prowadzi do uszkodzenia lakieru ochronnego na powłoce, powodując jej kruchość. Instrukcja prawidłowego użytkowania i konserwacji jest oczywiście każdorazowo dołączana do stołu do masażu.

Specyfikacja techniczna - stół składany do masażu C3416


 • zakres regulacji wysokości stołu: 68-84 cm
 • sposób regulacji wysokości: ręczne
 • typ konstrukcji: konstrukcja aluminiowa
 • wymiary: 70x182 cm
 • rekomendowane obciążenie maksymalne: 135 kg
 • waga stołu do masażu: 14 kg
 • grubość tapicerki: 3 cm

Parametry produktu

Wysokość regulowana
Konstrukcja aluminiowa
Waga powyżej 13 kg
Grubość pianki Soft – 3 cm
Podnoszone oparcie pleców podnoszone BIGGER T22
Opcjonalne wymiary (cm) 70x182

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania do 80% dla osób niepełnosprawnych

Osoby niepełnosprawne (niezależnie od stopnia) mogą otrzymać dofinansowanie ze środków PFRON do 80% na zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Przed zakupem należy złożyć wniosek o dofinansowanie do Starosty (PCPR) lub Prezydenta Miasta (MOPS/MOPR). Wniosek można złożyć online lub tradycyjnie na formularzu przygotowanym przez PCPR/MOPS oraz w formie indywidualnej (przygotowujemy takie wnioski nieodpłatnie). Do wniosku należy dołączyć wystawioną przez nas ofertę cenową (fakturę PROFORMA).

Najważniejsze informacje

 • musisz posiadać orzeczenie o niepełnosprawności
 • do wniosku musisz dołączyć ofertę (fakturę PROFORMA)
 • kryterum dochodowe wynosi 50% przeciętnego wynagrodzenia GUS (65% dla osoby samotnej)
 • organ ma 30 dni na wydanie decyzji administracyjnej
 • zakupu sprzętu dokonujesz po podpisaniu umowy

Otrzymaj indywidualną fakturę proforma

Sprawdź jak złożyć wniosek o dofinansowanie

Sklep internetowy Shoper Premium