Specjalistyczne fotele do pobierania krwi i dializ

0
Specjalistyczne fotele do pobierania krwi i dializ

Specjalistyczne fotele do pobierania krwi i dializ stanowią podstawowe wyposażenie wielu placówek medycznych i punktów zabiegowych, gdzie wykonuje się pobrania krwi i dializy. Wygodne fotele do pobierania krwi i dializ pomogą stworzyć profesjonalnie wyposażony gabinet, w którym specjalistyczny sprzęt medyczny zapewni nie tylko funkcjonalność, ale także komfort.

Fotele do pobierania krwi i dializ - rodzaje

Profesjonalnie wyposażone stanowisko do pobierania krwi i dializy to najwygodniejszy i najbardziej funkcjonalny sposób na to, aby przeprowadzić zabieg w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Fotele lub krzesła do pobierania krwi można spotkać w niemal każdym dobrze wyposażonym gabinecie lekarskim, przychodni, w szpitalach, laboratoriach oraz oczywiście w salach z punktami pobrań krwi. Na jakie parametry warto zwrócić uwagę wybierając fotel do pobrań?

  • regulacja wysokości

Możliwość dopasowania wysokości fotela do wzrostu pacjenta, ale także możliwości pracownika służby medycznej znacznie poprawia wygodę oraz jakość wykonania zabiegu. Regulacja wysokości w fotelu medycznym może być elektryczna lub hydrauliczna, ale istnieją także podstawowe wersje, które wcale nie umożliwiają regulacji wysokości, ponieważ jest ona stała.

Przykładem fotela z elektryczną regulacją wysokości może być model C3569, który służy do pobierania krwi, ale jego łatwość w obsłudze i wytrzymały pilot nożny zapewniają niebywałą funkcjonalność także w innych gabinetach. Ponadto elektryczne sterowanie umożliwia dopasowanie wysokości oraz nachylenia, a obrotowe i profilowane podłokietniki ułatwiają precyzyjne wykonanie zabiegów. Elektryczna regulacja wysokości w zakresie od 58 do 87 cm ułatwia wejście na fotel oraz dopasowanie wysokości mebla do potrzeb.

Fotel do pobierania krwi C3569

  • regulacja oparcia

Łatwa zmiana oparcia zapewnia niezwykłą funkcjonalność, którą posiadają np. elektryczne fotele do pobierania krwi i dializ FozaMulti czy FK03. Pełna regulacja oparcia możliwa w zakresie od 12 stopni do 75 stopni oraz regulacja podudzi od 0 stopni do 30 stopni umożliwia szybką zmianę z pozycji siedzącej w pozycję leżącą. W ofercie posiadamy także fotele z hydrauliczną i skokową regulacją, ale także wersje bez regulacji. Fotele do pobierania krwi i dializ elektryczne zapewniają jednak największą funkcjonalność i wygodę.

Fotel zabiegowy FoZa Multi

Fotel do pobierania krwi FK03

  • regulacja siedziska

Fotele bez regulacji siedziska to często miękkie i wygodne krzesła do pobierania krwi, które nie są aż tak funkcjonalne tak fotele elektryczne lub z regulacją hydrauliczną. Krzesła do pobierania krwi FK01, JFK czy ST-01 umożliwią wykonanie zabiegu, ale zdecydowanie wygodniej pobrać krew, kiedy można dostosować siedzisko do wieku czy wzrostu pacjenta, co zapewnią fotele z hydrauliczną lub skokową regulacją, ale przede wszystkim elektryczne fotele do pobierania krwi i dializ.

Krzesło do pobierania krwi bez regulacji oparcia FK01

Fotel do pobierania krwi z manualną regulacją oparcia i zagłówka JFK 3

Stanowisko do pobierania krwi i zabiegu iniekcji ST-01

Ponadto, poza różnymi konfiguracjami regulacji do wyboru, wiele modeli można dobrać idealnie do potrzeb danego gabinetu lub pacjentów. W naszym sklepie łatwo znaleźć pasujące do potrzeb produkty dzięki możliwości przesortowania produktów po szerokości siedziska (od 39 do 67 cm) oraz zakresu wysokości (od 53 cm do 60 cm lub wartość stała).

Jakich producentów warto wybrać?

Fotele do pobierania krwi i dializ dostępne w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym to profesjonalne fotele medyczne renomowanych producentów. Przywiązujemy szczególną uwagę od wysokiej jakości świadczonych usług, ale także do oferowania sprzętu medycznego spełniającego rygorystyczne wymagania branży medycznej. Meble zabiegowe i akcesoria dostępne w X-REH to produkty sprawdzone, które są chętnie wybierane do wielu gabinetów medycznych czy sal zabiegowych. Fotele do pobierania krwi i dializ dostępne w naszej ofercie to głównie produkty takich producentów jak:

  • Ecopostural,
  • Wstech,
  • Juventus.

Z jakich tworzyw są wykonane fotele do pobierania krwi i dializ?

Fotele do pobrań krwi stanowią specjalistyczny sprzęt medyczny, który musi spełniać określone prawnie normy i zasady. Przede wszystkim powinien zapewniać bezpieczeństwo oraz umożliwiać utrzymanie mebla w wysokim standardzie higieny. Częste mycie i dezynfekcja, które są konieczne do utrzymania fotela w czystości, zapewnia wykonanie podstawy fotela do pobrań i dializ z tworzyw sztucznych. Tapicerka foteli musi być estetycznie wykonana, a szwy schowane. Dzięki temu fotele do pobierania krwi i dializ łatwo i szybko można umyć, a newralgiczne tapicersko miejsca zachowują estetyczny i elegancki wygląd przez długi czas.

Wybierając specjalistyczne meble medyczne w naszym sklepie można liczyć na wykonanie foteli z materiałów, które zostały poddane licznym testom i posiadają różne certyfikaty. Materiały są odporne na różne szczepy bakterii i na ścieranie. Są ognioodporne i wodoodporne, a możliwość wybrania koloru sposób palety wielu barw umożliwia dobranie tapicerki według indywidualnych upodobań.

Komentarze do wpisu (0)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium