Blog kategorie

Łóżka rehabilitacyjne z 🚚 DARMOWĄ DOSTAWĄ 🚚 pod budynek.

Wybrane stoły rehabilitacyjne. DOSTARCZAMY Z WNIESIENIEM 🚚

Jesteś jednostką budżetową? Skorzystaj z płatności po dostawie.

Zakup sprzętu rehabilitacyjnego w czasach pandemii tylko online?

0
Zakup sprzętu rehabilitacyjnego w czasach pandemii tylko online?

Sprzęt rehabilitacyjny dla seniorów pozwala na systematyczne wykonywanie ćwiczeń w gabinecie rehabilitacyjnym i pod okiem rehabilitanta, ale może służyć także jako sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń w domu. Pandemia to czas, w którym wiele osób w obawie o życie i zdrowie swoich i najbliższych zostaje w domu, dlatego zakupy online stały się coraz chętniej wybieraną formą zakupów. Czy zakup sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego przez Internet w czasie pandemii to najprostszy sposób?

Zakupy stacjonarnie czy online?

Zakupy w czasie pandemii nieco zmieniły swój charakter. Raport badania “Nowa rzeczywistość: konsument w dobie COVID-10. Jak zmieniły się zwyczaje zakupowe Polaków w czasie koronawirusa” donosi, że wiele osób do zakupów spożywczych podchodzi w tradycyjny sposób, ale aż ponad 70% osób chętniej kupuje inny asortyment przez internet. Sklepy internetowe obecnie przeżywają swój rozkwit. Zmieniają się i dopasowują do potrzeb rosnącej liczby zainteresowanych zakupami online. Co przemawia na korzyść zakupu sprzętu medycznego przez Internet?

  • online jest ogromny wybór

W sklepach stacjonarnych zwykle pokazywany asortyment jest uzależniony od wielkości powierzchni, jaką dysponuje sklep. Często właściciele są zmuszeni do schowania niektórych produktów, a na wystawie pokazywania tylko niektórych modeli. W sklepie internetowym można znaleźć wszystkie dostępne produkty, co jest niezwykle istotne przy zakupie sprzętu medycznego lub sprzętu do rehabilitacji. Specjalistyczne sprzęty, np. rotory do ćwiczeń, taśmy do rehabilitacji, bieżnie itp. to produkty, które można dowolnie porównywać i wybrać najlepiej dopasowany pod względem funkcjonalności, nawet bez oglądania produktu “na żywo”. W sklepie X-REH mamy ogromny wybór sprzętu rehabilitacyjnego, który doskonale sprawdza się w specjalistycznych placówkach, ale także w przestrzeni domowej.

  • infolinia

Wiele sklepów internetowych posiada infolinię, na którą można zadzwonić i poprosić o pomoc. Dzięki temu można się poczuć obsługiwanym przez sprzedawcę jak w stacjonarnym sklepie. Wiele osób drażni obsługa w sklepach i nie lubią korzystać z porady. Robiąc zakupy online można wykonać telefon tylko wtedy, kiedy czuje się taką potrzebę.

  • większe bezpieczeństwo

Warto pamiętać także o tym, że aktualnie lepszą i bardziej zalecaną opcją są zakupy online. Można je zrobić z każdego miejsca i o każdej porze. Intuicyjnie skonstruowane strony, szyfrowanie danych i wyczerpujące opisy to tylko niektóre z zalet, które przemawiają za zakupami online. Proste porównywanie kilku produktów jednocześnie daje pewność, że wybrało się najlepszy produkt, a brak kontaktu z innymi ludźmi ogranicza rozprzestrzenianie się zarazków.

  • możliwość uzyskania dofinansowania

Na stronach internetowych sklepów z asortymentem medycznym można znaleźć informacje o dofinansowaniu. Spokojne zapoznanie się z regulaminem korzystania pozwala na zrozumienie zasad i rozsądne podjęcie decyzji. W X-REH nasi klienci mogą liczyć na dofinansowanie do 95% na zakup łóżka rehabilitacyjnego, ale także na schodołazy. Dla przedsiębiorców umożliwiamy leasing od 500 zł na zakup sprzętu i wyposażenia medycznego, który odbywa się w niezwykle szybkiej i sprowadzonej do minimum formalności formie.


Więcej o dofinansowaniu na sprzęt rehabilitacyjny możesz dowiedzieć się z artykułu:
https://www.x-reh.pl/dofinansowanie-z-pfron-dla-fizjoterapeutow.html


Sprzęt rehabilitacyjny online - zalety

Kolejne obostrzenia nakładane przez rząd sprawiają, że seniorzy, osoby schorowane, ale nie tylko muszą pozostać w domu. Przesuwają się terminy wizyt u lekarza, pobyty w sanatoriach czy innych placówkach leczniczych. Zachowanie zdrowia fizycznego i psychicznego w czasie pandemii to trudne zadanie, które stoi przed wieloma osobami, dlatego zakup sprzętu rehabilitacyjnego online to sposób, który pozwala na korzystanie ze sprzętu rehabilitacyjnego nawet w warunkach domowych. Osobom, które szukają sprzętu i mebli medycznych do wyposażenia placówki również polecamy zakupy online, które są bezpieczną formą zakupów nawet w czasie pandemii.

Zapraszamy do dokonywania zakupów w sklepie X-REH.

Komentarze do wpisu (0)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium