Blog kategorie

Łóżka rehabilitacyjne z 🚚 DARMOWĄ DOSTAWĄ 🚚 pod budynek.

Wybrane stoły rehabilitacyjne. DOSTARCZAMY Z WNIESIENIEM 🚚

Jesteś jednostką budżetową? Skorzystaj z płatności po dostawie.

Centrum Zdrowia Dziecka – odpowiadamy na wezwanie!

0
Centrum Zdrowia Dziecka – odpowiadamy na wezwanie!

8 lutego 1968 roku Społeczny Komitet Budowy wystąpił z apelem wzywającym polskie społeczeństwo, Polonię zagraniczną i wszystkich ludzi dobrej woli do ofiarności w realizacji budowy i wyposażenia Pomnika – Szpitala. Również dziś, po 50 latach od apelu X-REH.PL odpowiada na to wezwanie!

Wyjątkowy szpital dziecięcy w Polsce

Centrum Zdrowia Dziecka to wyjątkowy szpital dziecięcy w Polsce. Prowadzi działalność leczniczą, rehabilitacyjną, naukową i szkoleniową. W jego skład wchodzą kliniki, apteka szpitalna oraz pracownie i zakłady. Rocznie udziela pomocy ok. 40 tysiącom najmłodszych pacjentów w oddziałach stacjonarnych, tyle samo uzyskuje pomoc w oddziałach dziennych. 170 tys. dzieci rocznie dostaje specjalistyczne wsparcie w poradniach.

…jednak potrzeby są ogromne

Centrum Zdrowia Dziecka to jednostka lecznicza o najwyższej w Polsce stopie referencyjności. Zajmuje się najcięższymi przypadkami, leczone tu są dzieci, którym często nie można udzielić pomocy nigdzie indziej. Szpital skończył już 40 lat, dlatego konieczne jest ciągłe odnawianie infrastruktury, modernizacja, zakup nowego sprzętu i jego utrzymanie oraz doposażanie. Potrzeba mebli, komputerów, drukarek, materiałów biurowych i tego wszystkiego, co jest konieczne do funkcjonowania tak ogromnego kompleksu.

Wspieraj z nami zakupami!

Celem wsparcia ogromnego dzieła jakim jest Centrum Zdrowia Dziecka, X-REH.PL nawiązał współpracę, która polega na przekazywaniu 2% wartości indywidualnych zakupów na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka. Każdorazowo to klient będzie decydował czy płacąc za produkty zdecyduje się na przelew tradycyjny, czy też na przelew z przekazaniem 2% wartości zakupów na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka (cena produktu zawsze będzie taka sama). Ty także możesz wesprzeć Centrum Zdrowia Dziecka, wspierając tysiące najciężej chorych dzieci.

Komentarze do wpisu (0)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium