Blog kategorie

Łóżka rehabilitacyjne z 🚚 DARMOWĄ DOSTAWĄ 🚚 pod budynek.

Wybrane stoły rehabilitacyjne. DOSTARCZAMY Z WNIESIENIEM 🚚

Jesteś jednostką budżetową? Skorzystaj z płatności po dostawie.

Łóżka rehabilitacyjne - jaki producent?

0
Łóżka rehabilitacyjne - jaki producent?

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne i manualne to meble medyczne, bez których nie sposób wyobrazić sobie gabinetów zabiegowych, sal operacyjnych, sypialni w sanatoriach, gabinetów ambulatoryjnych, poczekalni i innych miejsc w placówkach i instytucjach służby zdrowia. Na rynku dostępnych jest wielu producentów, którzy projektują i produkują nowoczesne i coraz bardziej zaawansowane meble medyczne. Jaki producent łóżek rehabilitacyjnych to najlepszy wybór?

HACARE

Francuski producent mebli medycznych HACARE projektuje i wytwarza swoje produkty we Francji. Celem marki jest stosowanie wysokiej jakości surowców oraz wykonanie starannego montażu, który zapewnia funkcjonalność i bezpieczeństwo oferowanych mebli. HACARE ma świadomość, że opieka zdrowotna nad chorymi to trudne zadanie, dlatego projektuje meble medyczne, które uwzględniają współczesne potrzeby. Łóżka rehabilitacyjne od francuskiego producenta to inwestycja w produkty, które ułatwią wykonanie każdej czynności oraz zapewnią łatwość w konfiguracji i dopasowaniu do potrzeb każdej dziedziny medycznej.

HACARE to firma, którą wyróżnia holistyczne podejście do projektowania mebli medycznych. Marka obecna w całej Francji i poza jej granicami zapewnia wsparcie placówek i pracowników służby zdrowia, ale także pomaga w projektowaniu harmonijnych i funkcjonalnych jednostek medycznych. Prowadzi badania nad optymalizacją przestrzeni, która w dużym stopniu przyczynia się do maksymalizacji produktywności i innowacyjności w placówkach, ale także do podnoszenia standardów leczenia i dobrej reputacji. W trosce o zachowanie najwyższych standardów łóżka rehabilitacyjne i inne produkty HACARE powstają z poszanowaniem pracowników i środowiska oraz posiadają certyfikację CSR - ISO 26 000.

Łóżko medyczne z funkcją fotela i pionizacji FrontExit

Prometal-Elbur

Prometal Elbur to producent łóżek rehabilitacyjnych, szafek przyłóżkowych, ale także mebli obiektowych. W ich ofercie można znaleźć łóżka sterowane elektrycznie, które doskonale wpisują się we współczesne potrzeby użytkowników, a jednocześnie spełniają najwyższe standardy produkcji oraz normy dotyczące łóżek medycznych. Dzięki przemyślanej konstrukcji, wysokiej jakości komponentom oraz spełnienia restrykcyjnych norm łóżka rehabilitacyjne Elbur doskonale sprawdzą się w opiece długoterminowej, a ich nowoczesny wygląd wpisuje się w trendy wyposażenia placówek medycznych.

Łóżka rehabilitacyjne Prometal-Elbur sterowane elektrycznie na pilota wyróżnia zastosowanie zaawansowanej technologii i wielu innowacji, które zwiększają komfort przebywania w placówce pacjenta, ale także podnoszą jakość świadczonych przez personel medyczny usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chorych, producent łóżek rehabilitacyjnych Prometal-Elbur zadbał o dopasowanie mebli dopasowanych nie tylko do opieki długoterminowej, ale także do opieki nad chorym w domu. Wszystkie komponenty elektryczne łóżek powstały w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu pacjent może samodzielnie sterować łóżkiem, dopasowując najlepszą pozycję bez konieczności proszenia o pomoc.

Łóżko rehabilitacyjne Elbur PB 331 Comfort

Rehabed

W ofercie polskiego producenta Reha-bed można znaleźć wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne manualne i elektryczne, które doskonale sprawdzą się podczas opieki długoterminowej. Firmę wyróżnia stałe reagowanie na potrzeby odbiorców oraz elastyczność, którą można dostrzec w możliwości oferowania łóżek rehabilitacyjnych i mebli na wymiar, a nawet w wybranym kolorze. Dzięki temu łóżko rehabilitacyjne można dopasować do wystroju całego pomieszczenia, zachowując spójność i elegancki charakter bez akcentowania mebla w pomieszczeniu. Reha-bed posiada w swojej ofercie kilka serii łóżek, które różnią się między sobą, a dzięki temu pozwalają na dobranie najlepszego rozwiązania. Nowoczesne konstrukcje, sterowanie elektryczne lub mechanicznie, elegancki wygląd i dopasowanie do potrzeb, a to wszystko zaprojektowane z myślą o wygodzie, komforcie i bezpieczeństwie.

Łóżko bariatryczne Bariatric LUX

X-REH

W X-REH posiadamy szeroką ofertę mebli medycznych najwyższej jakości. Oferujemy między innymi łóżka rehabilitacyjne manualne i elektryczne, które są dedykowane gabinetom lekarskim, placówkom medycznym, ośrodkom rehabilitacji czy gabinetom fizjoterapii. Projektujemy i produkujemy meble medyczne zachowując najwyższe standardy, dzięki czemu nasze produkty spełniają rygorystyczne normy stawiane branży medycznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę, którą chętnie się dzielimy. Nasze łóżka rehabilitacyjne można dokładnie obejrzeć przed zakupem i przekonać się o ich jakości w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie.

Na co dzień pomagamy i wspieramy wiele placówek medycznych, a nasze indywidualne podejście i zorientowanie na potrzeby skutkuje zadowoleniem wielu naszych klientów z całej Polski. Co więcej, w X-REH doskonale wiemy jak cenne są finanse. Poza kompleksową obsługą i sprzedażą łóżek rehabilitacyjnych i innych mebli medycznych posiadamy własny dział dofinansowań. Dzięki naszej pomocy wiele osób uzyskało dofinansowanie na sprzęt rehabilitacyjny i likwidację barier.

Komentarze do wpisu (0)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium